Головна » 2010 » Січень » 28 » «Червоні дияволи» добилися вже до 70-ї хвилини
06:17
«Червоні дияволи» добилися вже до 70-ї хвилини
чепміонат англії«Челсі», розгромивши на своєму полі «Бірмінгем», повернув собі лідерство в англійській прем'єр-лізі. Чи міг піднятися на перше місце і «Арсенал», проте зіграв внічию в гостях з «Астон Віллою». «Манчестер Юнайтед» вийшов у фінал Кубка ліги.
Андрій Аршавін провів за «канонірів» цілий матч, причому не найкращий, тоді як Юрій Жирков складі «Челсі» з'явився на полі лише на останні 10 хвилин. Дініяр Білялетдінов за «Евертон» не грав - «іриски» без його допомоги переграли «Сандерленд» і піднялися на 9-е місце.
В Англії завершилися матчі 23-го туру, який стартував ще в неділю з чотирьох голів Уейна Руні в ворота «Халла», що дозволило манкуніанцям на кілька днів очолити турнірну таблицю. Перенесення був пов'язаний з тим, що в середу «МЮ» приймав «Манчестер Сіті» в другому півфінальному матчі Кубка англійської ліги. Гра вийшла на славу, Руні в черговий раз став героєм, забивши в доданий час третій м'яч у ворота Шия Гівена, що принесло «Манчестер Юнайтед» путівку у фінал. Підопічні Алекса Фергюсона змогли відігратися після поразки з рахунком 1:2 в першому матчі, причому з лишком.
Необхідного результату «червоні дияволи» добилися вже до 70-ї хвилини, коли забили обидва опорних півзахисника - Пол Скоулз і Майкл Каррік.
На 75-й хвилині красивий гол п'ятою забив колишній форвард «МЮ» Карлос Тевес, і, здалося, справа йде до додаткового часу. Однак обидві команди грали так гостро, що голи зобов'язані були прийти. Щастя в підсумку посміхнулося Руні, який головою забив вирішальний м'яч - з передачі Гіггза.
У фіналі суперником манкуніанців стане «Астон Вілла», яка зупинила «Арсенал» на шляху до лідерства в прем'єр-лізі. «Арсенал», програвши в неділю в матчі Кубка Англії «Сток Сіті», залишився без одного з можливих трофеїв, і Арсену Венгеру багато дорікали на те, що він випустив на поле напіврезервний склад. Істмонд, Арман Траоре, Коквелен, Еммануель-Томас і навіть повернувся в команду 35-річний Сол Кемпбелл, звичайно, вирішувати серйозні завдання поки що не здатні, от тільки коли в другому таймі на полі з'явилися Едуардо, Аршавін і Ремзі, «Арсенал» програв супернику . Хоча зрозуміти Венгера було можна: жертвувати Кубком він навряд чи збирався, скоріше, його завданням було дати відпочити провідним гравцям напередодні матчу у Бірмінгемі. Хоча «Астон Вілла» в цьому сезоні на медалі не претендує, вдома з нею грати завжди важко.
Проти «Астон Вілли» Венгер випустив, природно, основний склад, за винятком хіба що тих, хто виїхав на Кубок Африки Ебуе і Сонга, а також давно травмованого ван Персі. Перший момент у матчі створили господарі, на 4-й хвилині Альмунія з великими труднощами парирував на кутовий удар Габріеля Агбонлахор. Через кілька хвилин Агбонлахор бив вже головою, цього разу повз, у відповідь атакував Денілсон - виручив Бред Фрідель.
Гра пішла бойова, типово британська - емоцій вистачало, гольових моментів було куди менше.
При цьому отримав травму бельгійський захисник Томас Вермален, ось тут-то і знадобився ветеран Кемпбелл, якого терміново довелося випускати на заміну.
Андрій Аршавін по такій грі дещо знітився, хоча не виділялися у «Арсеналу» і головні організатори атакуючих дій - Фабрегас і Росіцкі. Хоча іспанець ледь не відзначився наприкінці тайму, коли взяв ініціативу на себе і влучив у штангу. На початку другого тайму міг забивати Даунінг, проте промахнувся буквально з метра. Втім, гості грали вже небезпечніше «Вілли», і на 61-й хвилині створили перший по-справжньому гольовий момент. Альмунія Аршавіна вивів на рандеву з Фрідель, американський голкіпер дуель виграв, а на добиванні Росицки потряс м'ячем поперечину.
Тут же Венгер був змушений провести ще одну заміну, не зміг продовжити гру Едуардо, і його замінив Ніклас Бендтнер. Кінцівка матчу в підсумку залишилася за «канонірами», а останній шанс упустив Кемпбелл, який пробив повз після подачі кутового.
Аршавін ж хвилиною раніше заробив небезпечний штрафний для Фабрегаса, проте іспанець потрапив у «стінку».
На відміну від «Арсеналу», земляки з «Челсі» встигають вдало виступати на всіх фронтах, а в суботу «сині» вийшли в 1 / 8 фіналу кубка країни, де зустрінуться зі скромним «Кардіфф». Карло Анчелотті у матчі з «Бірмінгемом» залишив Юрія Жиркова в запасі, на лівому фланзі оборони грав Ешлі Коул. При цьому склад «Челсі» був надмірно атакуючим, враховуючи, що на Кубку Африки все ще виступає Джон Мікель, а Майкл Ессьєн травмований, так що в ролі опорних півзахисників виступали Баллак і Лемпард. Френкі в підсумку відзначився «дублем», так що такий варіант складу теж має право на існування, а «Челсі» до чотирьох голів скоротив відставання від «Арсеналу» - лідеру ліги за цим показником.
Переможний м'яч «Челсі» забив вже на шостій хвилині, коли Джо Коул навісив з правого флангу, а відзначився Флоран Малуда. На 32-й хвилині другий м'яч провів Лемпард, порадувавши що знаходився на трибуні Романа Абрамовича. Хоча «Бірмінгем», і є в нинішньому сезоні міцним середняком з претензіями на єврокубки, займаючи восьме місце, у цьому матчі він нічого не зміг протиставити господарям. Тим більше що після ударів Лемпарда у ворота Джо Харта залітали неймовірні м'ячі. По суті, командні дії замінили і був відсутній Дідьє Дрогба, замість якого грав Ніколя Анелька.
Очікувалося, що Анчелотті більше ігрового часу дасть молодому Деніелу Старріджу, проте той вийшов лише на кілька хвилин.
10 хвилин з невеликим відіграв і Жирков, на 81-й хвилині замінив Джо Коула. Втім, матч вже котився до перемоги «Челсі», тому вихід росіянина ніякого перелому в гру не вніс.
А ось Дініяр Білялетдіновим зіграти у черговому матчі не довелося, мабуть, Девід Мойес не сподобалася гра росіянина в першому таймі кубкового матчу з «Бірмінгемом» в суботу, коли «Евертон» поступився - 1:2. Несподіваним конкурентом Білялетдінова виявився Леон Осман, який забив єдиний гол «Бірмінгем», а в черговому матчі вийшов на поле з перших хвилин. І тут трапився швидкий гол, вже на 7-й хвилині відзначився південноафриканець Стівен Пінар, а незабаром відзначився американець Лендон Донован.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 456 | Додав: Roland | Теги: чепміонат англії | Рейтинг: 0.0/0