Головна » 2010 » Березень » 11 » Червоні дияволи зганьбили «Мілан»
06:09
Червоні дияволи зганьбили «Мілан»
Манчестер Юнайтед, миланКілька років тому в півфіналі Ліги чемпіонів «Мілан» пройшов «Манчестер Юнайтед». Він і тоді не вважався фаворитом, але в нього був Кака, ще грав Мальдіні, загалом, це був ще суперклуб. З тих пір (з тією останньої перемоги «Мілана» в ЛЧ) «МЮ» два рази був у фіналі цього турніру. Нарешті, вони знову зустрілися, але виявилося, що тепер вони належать до різних вагових категоріях. І єдине, за чим насправді міланці їхали на «Олд Траффорд», це стусани.
У принципі, у першому матчі «Манчестер Юнайтед» наочно довів свою перевагу. При певній дорожнечі виїзного гола в плей-офф Ліги чемпіонів «червоні дияволи» забили виїзних голів більше, ніж пропустили хазяйських. Гол Зеєдорфа на 85-й хвилині тієї першої гри, напевно, посіяв в комусь зовсім незрозумілі надії. Принаймні, було чимало міланських інтерв'ю про те, що нічого ще не втрачено. Залишалося згадати благодатний вплив гімну Ліги чемпіонів. Але насправді всі ці розмови довелося відставити вже на самому початку манчестерської гри. Говорити було абсолютно не про що, зустрічалися команди різного рівня. Рівень фіналіста ЛЧ відрізняється від рівня команди з 1 / 8 фіналу як раз приблизно так. «МЮ» не упустив можливості отримати пам'ятну перемогу (все-таки «Мілан» завжди «Мілан», які б у нього не наступали часи), а при певному старанні міг перемогти ще солідніше. Чи сильніше цей «Мілан» тієї «Роми», яка пропускала від «МЮ» 7 голів? Анітрохи.
«Манчестер Юнайтед», як команда, що грає у швидкий, гострий і нещадний футбол, досить швидко відкрила рахунок. Капітан Невілл зробив навіс з флангу, а Руні переграв у повітрі Бонер і головою відмінно пробив по воротах. Уейн міг забити й раніше, але трохи не влучив з лінії штрафної. Могли відкрити рахунок і міланці і, можливо, поставити якийсь інший напрямок всього. Роналдіньо знайшов м'яч головою у штрафний, але м'яч не знайшов дорогу в кут.
До кінця тайму «Мілан» намагався щось створити в атаці, але йому дуже небагато що дозволяли. Господарі в атаці не дуже старалися, чекали відповідні випадки, які пішли вже після перерви. Коли Леонардо замінив центрального захисника Бонер на Зеєдорфа, з випадками перебоїв вже не було. На першій же хвилині другого тайму «МЮ» забив другий м'яч. Нані прискорився по лівому флангу, чудово вирізав м'яч зовнішньою стороною стопи в краю блукання Руні. Уейну нікому було перешкодити зустрітися з м'ячем у штрафному і форвард ласкаво так відправив м'яч у ворота.
Для міланських оптимістів нічого не змінилося, забивати потрібно було ті ж три голи. Тверезомислячі міланці, напевно, вже й футбол не дивилися. Червоно-чорним давно нічого не світило. І Бекхем їх врятувати вже не міг. Хоча деякі моменти «Мілан» у другому таймі створював. Наприклад, Хунтелаар після навісу Абате бив головою з воротарського - вище. Непогано пробив зльоту видали Бекхем - Ван дер Сар витяг м'яч з-під поперечини. Продовжував жити в офсайді там і народжений Індзагі, втім, і Філіппо ледь не забив у самому кінці гри після відмінного прострілу Бекхема.
Господарі весь цей час бавилися. Кілька атак вони не довели до логічного завершення під впливом цього невинного почуття. Але і балу, вони забили «Мілану» ще двічі. Парк трохи не впав, прийнявши у штрафному класний пас Скоулза, але замість падіння лише додатково прискорився і пробив точно в дальній кут. Крапку на 88-й хвилині поставив Флетчер, забив головою після навісу Рафаеля.
4:0 - досить знакова поразка для «Мілана» і перемога для «МЮ». Для млинців, втім, все знаково подвійно. Замкнулося сезон - від 0:4 з «Інтером» до 0:4 на «Олд Траффорд». Для Серії А команді Берлусконі ще вистачає ресурсів, але в Лізі чемпіонів їй робити нічого. Тільки ганьбитися.
Андрій КРИКУНОВ
«Ман Юнайтед» - «Мілан» - 4:0 (Перший матч - 3:2)
Уейн Руні, 13, 46, Парк Джи-Сунг, 59, Даррен Флетчер, 87.
«Ман Юнайтед»: Едвін Ван дер Сар, Антоніо Валенсія, Даррен Флетчер, Пол Скоулз (Даррон Гібсон, 72), Вейн Руні (Дімітар Бербатов, 66), Нані, Неманья Відіч, Парк Джи-Сунг, Патріс Евра, Гарі Невілл ( Рафаель, 66), Ріо Фердінанд.
«Мілан»: Крістіан Аббіаті, Андреа Пірло, Ігнасіо Абате (Девід Бекхем, 64), Клаас-Ян Хунтелаар, Даніеле Бонера (Кларенс Зеєдорф, 46), Марек Янкуловскі, Массімо Амброзіні, Метью Фламіні, Роналдіньо, Тіаго Сільва, Марко Борріелло ( Філіппо Індзагі, 69).
Пол Скоулз, 68. - Роналдіньо, 71. Метью Фламіні, 85.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 466 | Додав: Roland | Теги: Манчестер Юнайтед, Милан | Рейтинг: 0.0/0