Головна » 2010 » Квітень » 6 » Четверта у Франції
06:07
Четверта у Франції
зб. України U-17, Юнаки, футболСьогодні юнацька збірна України (футболісти 1994 року народження) програла в малому фіналі міжнародного турніру, який завершується у Франції.
Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Федерації футболу України, господарі турніру відкрили рахунок за п'ять хвилин до завершення першого тайму, а коли ігровий час добігало кінця, подвоїли перевагу G 2:0.
Таким чином, підопічні Юрія Мороза, отримавши на змаганнях дві перемоги і двічі програвши, завершили виступ на четвертому місці.
Для наших співвітчизників турнір у Франції став одним з етапів підготовки до кваліфікації Євро-2011 (U-17), яка стартує в жовтні. У рамках відбору українці зустрінуться з представниками Нідерландів, Латвії та Сан-Марино.
Категорія: Збірна України | Переглядів: 351 | Додав: Roland | Теги: Футбол, юнаки, зб. України U-17 | Рейтинг: 0.0/0