Головна » 2010 » Червень » 22 » Чилійці очолюють групу Н
09:07
Чилійці очолюють групу Н
збірна Чилі з футболу, збірна Гондурасу з футболу, ЧС-2010, футболНа мій погляд, збірна Чилі, будучи до старту турніру для європейських уболівальників такою собі «чорною конячкою», на даний момент чи не єдина команда, яка відкрила широкій аудиторії відразу декількох цікавих футболістів. Адже несподіваний загальнокомандний клас ми вже спостерігали, а от з розкриттям індивідуальностей на поточному ЧС поки не так солодко.
А тому чилійцям хочеться сказати спасибі за знайомство з двожильним, суперактивна і швидким, але часом таким егоїстичним і недолугим Алексіс Санчес, з з футбольного хитрим і раціональним Жаном Босежуром, із захисником Маурісіо Іслой, який в атаці проводить більше часу, ніж інші форварди .. . Після першого матчу про всі ці хлопців говорити було зарано, все ж Гарундас - не дуже який лакмус. Але після перемоги над швейцарським механізмом складання Отмара Хітцфельда відзначити цих футболістів доречно, адже в грі чилійців явно проглядається стиль, а це завжди гідно похвали.
Парадокс, але, мабуть, єдина зірка високого рівня у складі чилійської команди - Артуро Відаль з «Байєра», на полях ПАР, на відміну від газонів німецької Бундесліги, поки не блищить.
... Отже, у матчі проти сенсаційної Швейцарії, яка обіграла в першому турі мало не головного фаворита турніру, чилійці з перших же хвилин позначили свою агресивну політику - атака, атака і ще раз атака. Європейцям від цього - ні холодно, ні жарко. «Відбились від іспанців, від цих хлопців відіб'ємося і поготів. За нас, он, чудовий Гріхтінг грає! »- Так, мабуть, розмірковували підопічні Хітцфельда.
Але щвейцарскій план на гру затріщав по швах вже на 31-й хвилині. Валон Бехрамі (як на теперішній час та прізвища хлопця неважко здогадатися, що він - швейцарець), борючись з суперником за м'яч, ткнув чилійця рукою в обличчя, і обличчя це скривився від болю. Головний арбітр зустрічі, порадившись з лайнсменів, дістав з кишені червону папірець - безкоштовний квиток в роздягальню для Бехрамі. Обуренню футболістів і тренерів Швейцарії не було меж, та й нам, біля екранів телевізорів, здалося, що на червону порушення не тягло. Але що це могло змінити? Догравати матч європейцям належало вдесятьох.
А що це значить? Правильно, ще більше ровів і загороджень перед швейцарськими воротами. І ще більше рішучості у чилійців цю цитадель взяти.
У принципі, всі події з цього моменту аж до закінчення матчу можна вважати історією про облогу чилійцями швейцарського бастіону і його відчайдушною обороні під проводом Штефана Гріхтінг. Історією зі своїми героями і антигероями, втраченими і реалізованими шансами.
Зупинимося на ключових епізодах протистояння.
49-а хвилина. Чилієць Алексіс Санчес, реалізовуючи, напевно, десятий за два матчі момент, забиває гол. Але кармакома - це серйозно. Взяття воріт суддя скасовує через офсайд, а Санчес тримається за голову - що ще йому потрібно зробити, щоб пощастило?!
75-а хвилина. Естебан Паредес виривається тет-а-тет з Бенальо, і, ледь змістившись, навішує на Марка Гонсалеса, який головою без проблем переправляє м'яч у вже порожні ворота. 1:0 за Чилі!
90-а хвилина. Єдиний шанс Швейцарії за гру! У ролі рятівника міг виступити Ерен Дердійок, але не судилося.
Фінальний свисток вкидає у скарбничку Чилі ще три очки і підносить команду на перше місце в групі. По настрою, за своїм бажанням перемагати, чилійська збірна це безперечно заслужила.
За матеріалами: Олексій ВЕРБИЦЬКИЙ, Sport.ua
Чилі - Швейцарія - 1:0
Порт-Елізабет. Стадіон «Нельсон Мандела Бей»
Чилі: Браво, Відаль (Гонсалес, 46), Понсе, Медель, Хара, Босежур, Кармона, Фернандес (Паредес, 65), Ісла, Санчес, Суасо (Вальдівія, 46)
Швейцарія: Бенальо, Ліхтштайнер, Хуггель, Бехрамі, Інлер, Фернандес (Буньяку, 77), Циглер, фон Берген, Гріхтінг, Нкуфо (Дердійок, 68), Фрай (Барнетта, 42)
Гонсалес (75)
Арбітр: Халіл Аль Гамді (Саудівська Аравія)
Суасо (2). Кармона (23). Понсе (25), Фернандес (60), Медель (61), Вальдівія (92) - Нкуфо (18), Барнетта (48), Інлер (60)
Бехрамі (31, неспортивну поведінку)
Удари (в ствір): 15 (7) - 6 (0).
Кутові: 5 - 2.
Офсайди: 8 - 0.
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 642 | Додав: Roland | Теги: Футбол, збірна Чилі з футболу, ЧС-2010, збірна Гондурасу з футболу | Рейтинг: 0.0/0