Головна » 2013 » Липень » 19 » Чорноморець - Дачія 2:0. Перший пішов!
11:01
Чорноморець - Дачія 2:0. Перший пішов!
Чорноморець, Дачія, Ліга ЄвропиЄврокубковий сезон розпочався для України вдало. "Чорноморець" переграв "Дачію" з комфортним рахунком і тепер може розраховувати на вихід до третього раунду кваліфікації.
Хоча по грі "Чорноморець" не зміг довести, що на даний момент на голову сильніше молдавського віце-чемпіона. Перший тайм одесити провели дуже нервово, постійно кудись поспішали і нервували. Моменти біля "моряків" були - пробив у штангу Антонов, Гай з лінії штрафного пробив вище воріт, Фонтанелла пробив трохи вище воріт головою ... Але і пропустити одесити могли. В одному з моментів голкіпер "Дачії" далеко вибив м'яч від воріт на Овсяникова, той м'яч прийняв, але Бергер в останній момент зупинив прохід суперника у штрафному. Потім Кркотіч перехопив м'яч у центрі поля після помилки Бобко, пройшов до штрафної і міг викотити м'яч наліво вільному партнеру. Замість цього чорногорець пробив сам дуже слабо і в захисників господарів.
Матч міг так тривати і в другому таймі, але трохи заспокоїв уболівальників і партнерів Олексій Гай. На першій же хвилині другої половини у "Чорноморця" пройшла флангова атака. Кутас забіг за спини захисників і прийняв м'яч у штрафному після дальнього закидання. Кутас зробив передачу на лінію штрафного, звідки Гай пробив у кут - 1:0. Майже відразу у "моряків" були ще моменти для другого взяття воріт, але ні Антонов, ні Фонтанелло, ні Бакай їх не використали. Поєдинок котився до свого логічного завершення, але на останній компенсованій хвилині Рієра заробив штрафний рівно по центру воріт на 20-ти метрах. До м'яча підійшов Антонов і обвів стінку ударом в лівий кут - 2:0.
Поєдинок у відповідь відбудеться 25 липня в Кишиневі.

Ліга Європи, 2-й раунд кваліфікації

"Чорноморець" - "Дачія" 2:0 (0:0)
Голи: Гай, 46 (1:0); Антонов, 94 (2:0)
"Чорноморець": Безотосний; Бергер; Бобко; Фонтанелло; Кутас; Гай; Бакай (Рієра, 64); Ковальчук К.; Антонов; Самодін; Джа Джеджу Ф.
"Дачія": Камара (Шевель, 72); Столерю (Драговоз, 64); Михальов; Кркотіч (Одіа, 53); СОПП; Лапушенко; Огаден; Ілієску; Посмаков; Овсянніков; Матюгін
Попередження: - Ілієску, 82; Драговоз, 89
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 1010 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Чорноморець, Дачія | Рейтинг: 0.0/0