Головна » 2010 » Січень » 24 » "Чорноморець" переграв
11:04
"Чорноморець" переграв
Павло Дитина, Чорноморець, Амкар, Товариські матчі, ЗбориУ турецькому Белеку на тренувальному полі готелю "Rixos Premium" завершився ще один контрольний матч одеського "Чорноморця". «Моряки» зустрічалися з російським "Амкаром" (Перм) і добилися перемоги з рахунком 2:1.
Як повідомляє офіційний сайт одеського клубу, на 48-й хвилині відзначився Кертава, який добив м'яч, посланий у штангу Дитиною. А через три хвилини мета вразив вже сам Дитина, не сильно, але точно який побив у кут воріт. Футболіст "Амкара" Подима зрівняв рахунок на 54-й хвилині.
Після матчу головний тренер "Чорноморця" Андрій Баль говорив коротко: "У зустрічі з« Амкаром "фрагментами у нас виходила непогана гра".
Відзначимо, що у складі тих, що програли в першому таймі відіграли два екс-гравця київського "Динамо" - Георгій Пеєв та Віталій Федорів.
Товариський матч. Белек, Туреччина.
"Чорноморець" - "Амкар" - 2:1
Голи: Кератава, 48, Ребенко, 51 - підводячись, 54.
"Чорноморець": Ширяєв (Руденко, 46), Федорів, Ващук (Федоров, 56), Шандрук, Арсенійович (Бабич, 69), ребенок, Бідненко, Сауседо (Васін, 60), Пінеда, Де Матос (Левига, 46), Балашов (Кертава, 46).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 461 | Додав: Roland | Теги: Збори, Чорноморець, Товариські матчі, Павло Ребенок, Амкар | Рейтинг: 0.0/0