Головна » 2010 » Лютий » 8 » "Чорноморець" пропустив від чехів три м'ячі
06:29
"Чорноморець" пропустив від чехів три м'ячі
Чорноморець, Sigma, Товариські матчі, ЗбориУ Белеку на тренувальному полі футбольного комплексу готелю «Adora» відбувся контрольний матч між чеською командою «Сигма» (Оломоуц) і «Чорноморцем». Чехи першими забили гол - на 16-й хвилині відзначився півзахисник Хорава. На 41-й хвилині Кліміашвілі з подачі Балашова зрівняв рахунок, і перший тайм завершився з нічийним результатом 1:1. У другій половині гри чеським футболістам вдалося забити два м'ячі (Дрекса на 56-й хвилині, Шультес на 67-й) і виграти поєдинок 3:1.
Товариський матч. Белек, Туреччина.
"Сігма" (Чехія) - "Чорноморець" - 3:1
Голи:???, 16, 56, 67 - Кліміашвілі, 41.
"Чорноморець": Паст, Єрмак, Шандрук, Ващук, Гришко, Дитина, Бідненко, Колесніченко, Кліміашвілі, Балашов, Пінеда.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 357 | Додав: Roland | Теги: Збори, Чорноморець, Sigma, Товариські матчі | Рейтинг: 0.0/0