Головна » 2010 » Лютий » 14 » "Чорноморець" упустив перемогу над "Сутеской"
20:00
"Чорноморець" упустив перемогу над "Сутеской"
Чорноморець, Товариські матчі, ЗбориСьогодні в Туреччині «Чорноморець» провів свій п'ятий контрольний матч на другому закордонному зборі. Зустріч з чорногорською командою «Сутеска» (Нікшич) завершився з рахунком 2:2, хоча по ходу матчу «моряки» вели з різницею в два м'ячі.
На 30-й хвилині після «стандарту» Олег Шандрук головою забив м'яч. У другій половині зустрічі на 55-й хвилині Владислав Ващук реалізував 11-метровий удар, призначений за гру рукою у штрафному майданчику «Сутескі» - 2:0. На 56-й хвилині червону картку отримав Володимир Колесніченко. Його замінив Олександр Якименко. Видалення з поля було обопільним, у «Сутескі» також вийшов новий гравець, повідомляє сайт одеського клубу.
На 83-й і 86-й хвилинах чорногорські футболісти двічі вдало зіграли на добиванні після виконання штрафних ударів і зрівняли рахунок - 2:2. У проміжку між цими голами червону картку побачив Руслан Левіга, замість нього в гру вступив Віктор Мельник.
Проведений у безкомпромісній, іноді жорсткій боротьбі, матч завершився внічию - 2:2. Завтра «моряки» планують провести спаринг з російською «Балтикою» (Калінінград).
Товариський матч. Туреччина.
"Чорноморець" - "Сутескі" - 2:2
Голи: Шандрук, 30, Ващук, 55-пен. -???, 83, 86.
"Чорноморець": Паст, Єрмак, Шандрук, Ващук, Гришко, Дитина, Колесніченко (Якименко, 56), Бондаренко (Де Матос, 46), Кліміашвілі (Ліма, 46), Пінеда (Левига, 70; В. Мельник, 87) , Балашов (Александер, 46).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 393 | Додав: Roland | Теги: Збори, Чорноморець, Товариські матчі | Рейтинг: 0.0/0