Головна » 2010 » Лютий » 10 » "Чорноморець" відігрався на литовському чемпіона
06:30
"Чорноморець" відігрався на литовському чемпіона
Чорноморець, Екранас, Товариські матчі, ЗбориУраган, який вирував учора на узбережжі Анталії, вніс корективи до розкладу «Чорноморця». Заплановану гру з румунським клубом «Спортула Студентеск» довелося скасувати. Сьогодні, замість матчу з командою з Бухареста, «моряки» провели спаринг із чемпіоном Литви «Екранас» (Паневежіс). Литовська клуб чотири рази ставав переможцем національної першості, неодноразово брав участь в єврокубках. Взимку цього року виступав на Кубку чемпіонів співдружності у Москві, де обіграв другий склад київського «Динамо», але у півфіналі поступився «Актобе» (Казахстан).
Зустріч почалася о 13 годині на тренувальному полі футбольного комплексу готелю «Аркадія». На 18-й хвилині футболіст «Чорноморця» Кіко відкрив рахунок. На початку другого тайму одесит Політило зрізав м'яч у власні ворота - 1:1. На 60-й хвилині за знесення у штрафному майданчику «Екранас» Леонова арбітр призначив 11-метровий удар, який реалізував Бондаренко - 2:1. У компенсований час матчу Мітчел встановив остаточний результат - 3:1.
Товариський матч. Анталія, Туреччина.
"Чорноморець" (Одеса) - "Екранас" (Литва) - 3:1
Голи: Кіко, 18, Бондаренко, 60-пен., Мітчел, 90 - Політило, 48-А.Г.
"Чорноморець": Ширяєв, Політило, С. Мельник, Федоров, В. Мельник, Бондаренко, Якименко (Гришко, 61), Діденко (Мітчел, 46), Кіко (Леонов, 46), Левіга (Кіртава, 52), Васін.
11-го лютого «Чорноморець» планує провести спаринг з ФК «Брашов» (Румунія).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 377 | Додав: Roland | Теги: Збори, Екранас, Чорноморець, Товариські матчі | Рейтинг: 0.0/0