Головна » ЧС - 2010
ЧС-2010: Квитків на літаки до ПАР майже не залишилося
Квитків до ПАР на ЧС-2010 вже майже не залишилося
За вісім місяців до початку Чемпіонату світу-2010 з футболу в ПАР практично всі авіаквитки на рейси в Південну Африку на період проведення світової першості вже заброньовані.
За інформацією порталу Allafrica.com, найбільші світові перевізники British Airways, Emirates, Delta і Lufthansa підтвердили, що близько 90% всіх квитків на їх рейси в ПАР на цей період заброньовані. Багато авіакомпаній очікують стовідсоткового завантаження і в наступному місяці, коли в Кейптауні відбудеться жеребкування групового етапу фінального турніру Чемпіонату.
Багато авіакомпаній чекають зараз результатів жеребкування 4 грудня, коли стане відомо, в яких містах гратимуть 32 команди-учасниці, щоб з урахуванням цього скласти розклад додаткових польотів до ПАР. Місцеві авіакомпанії на період проведення Чемпіонату світу планують також ввести додаткові рейси.
Нагадаємо, матчі фінальної частини ЧС-2010 пройдуть у ПАР з 11 червня до 11 липня 2010 року.
За матерiалами Советский спорт
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 603 | Додав: Roland | Дата: 17.11.2009 | Прокоментуй !

У суботньому матчі форвард збірної Греції з'явився на полі у другому таймі
У стартовому складі команди Отто Рехагеля футболіст, який забив найважливіший м'яч в історії грецького футболу, так і не з'явився, але весь перший тайм провів на ногах, ніби відчував, що після перерви не чающій в ньому душі німецький наставник обов'язково скористається послугами свого улюбленця. Як би там не було, за відведені наставником півгодини форвард «Нюрнберга», як і його партнери по групі атаки, був удостоєний зручних передач лічену кількість разів.
- Питання про учасника чемпіонату світу від нашої пари залишається відкритим, - заявив він кореспондентові «СЕ». - У команд є кілька днів, щоб підготуватися до поєдинку і зробити висновки з афінського матчу. Думаю, у першій половині зустрічі Україна не була сильніше. Ми, так вже вийшло, більше грали на контратаках, тоді як після перерви було набагато більше часу й уваги приділяли нападу. Нам дуже потрібно було забити, але, на жаль, не вийшло. Хоча шанси для цього були. Ми грали зовсім непогано і періодично створювали небезпечні моменти.
-Що вам потрібно змінити в Донецьку, щоб вирішити завдання поїздки до Південної Африки?
-По суті, тільки одне - забити. Забити будь-яку ціну.
- Як ви оціните шанси команд після нульової нічиєї в Афінах?
-П'ятдесят на п'ятдесят. По суті, все дуже просто: в ПАР поїде той, хто перем ... Читати далі »

Тренер збірної Греції Отто Рехагель дозаявив двох новачків національної збірної Греції на матч-відповідь проти України.
Як повідомляє Reuters, ними стали захисники Георгіус Цавелас з "Паніоніса" та Георгіус Галіціос з "Олімпіакоса".
Причиною такого кроку є травми провідних виконавців команди.
Нагадаємо, матч-відповідь плей-офф відбору до чемпіонату світу відбудеться 18 листопада у Донецьку.

Головний тренер збірної Греції Отто Рехагель розповів про матч з Україною.
"Коли ти не можеш виграти, кращий підсумок - це не дати суперникові забити, і ми це зробили. Результат дає нам шанси на успішний результат після матчу", - вважає німецький наставник.
"Можливо, ми були занадто зосереджені на тому, щоб не дати забити українцям, і через це мало створили моментів. На виїзді наша тактика буде полягати в тому, щоб не дати забити суперникові, і сподіватися на свої моменти в атаці.
Українці дуже успішно грали в пас, добре діяли їх гравці атаки.
Якщо б ми пропустили гол, це б серйозно ускладнило нам завдання.
Також я вважаю, що ми забили правильний гол, але арбітр скасував його, і ми розчаровані", - зазначив Рехагель.
Нагадаємо, що в суботу, 14 листопада, збірна України на виїзді зіграла перший матч плей-офф відбору до ЧС-2010, в якому розійшлася миром зі збірною Греції.
Матч-відповідь відбудеться 18 листопада в Донецьку.
Пряма трансляція - Перший національний.
За матерiалами Динамомания

П'ять арбітрів - це те, що треба
Триває експеримент з використанням двох додаткових арбітрів, покликаний скоротити кількостей суддівських помилок, отримує все більше і більше позитивних відгуків з боку європейської футбольної громадськості. Останнім підтримку ініціативі висловив Футбольний комітет УЄФА.
Очолюваний Франц Бекенбауер комітет, до якого входять видатні в минулому футболісти, на останньому засіданні в Ньоні висловив повне схвалення ініціативи. Експеримент з п'ятьма рефері, запропонований свого часу президентом УЄФА Мішелем Платіні, вже реалізується в матчах Ліги Європи УЄФА. Ще влітку цю ідею затвердив виконком ФІФА на зустрічі на Багамських островах. Вперше нова система була успішно випробувана восени 2008 року під час матчів відбіркового раунду чемпіонату Європи серед юнаків до 19 років.
В рамках експерименту окрім головного рефері в поле і двох його асистентів на бічних лініях, до обслуговування матчів залучаються ще два помічники. Вони розташовуються за особовими лініями і приділяють особливу увагу пригод у штрафній, таким як порушення або неспортивну поведінку.
Члени комітету погодилися, що експеримент на своїй нинішній стадії повністю себе виправдовує. Остаточні висновки будуть зроблені пізніше але, вже зараз можна сказати, що дві зайві пари очей вже довели свою цінність. Нагляд додаткових рефері за штрафної не тільки допомагає м ... Читати далі »

Наставник греків прокоментував вчорашню гру проти України
Отто Рехагель на прес-конференції, присвяченій матчу Греція - Україна, вів себе стримано, висловивши сподівання на загальну перемогу в Донецьку.
«Результат матчу залишає відкритим питання щодо переможця нашої пари, - говорить Отто. - Сьогодні Україна здорово грала в пас і її нападники були дійсно небезпечні. Ми хотіли сьогодні перемогти, але наші опоненти були сильні в контратаках, тому думки про оборону ніколи нас не покидали.
У нас були моменти для того, щоб забити, але, на жаль, ми їх не реалізували. Вважаю, що ми не могли проводити більше часу в атаці, тому що наш суперник б не дозволив нам такої розкоші. Якщо б ми пропустили сьогодні, це б ускладнило нашу задачу ».

Наставник збірної Франції залишився задоволений мінімальною перемогою над Ірландією
Головний тренер збірної Франції Раймон Доменек після перемоги над Ірландією (1:0) у першому стиковому матчі чемпіонату світу-2010 заявив, що його підопічним не можна розслаблятися і необхідно ретельно готується до повторної зустрічі. Також наставник «триколірних» не захотів коментувати конфлікт з нападаючим Тьєррі Анрі, який висловив невдоволення з приводу рішення Доменека не запрошувати до збірної півзахисника «Інтеру» Патріка Вієйра.
«90 хвилин нашого протистояння з ірландцями позаду. Залишилось як мінімум стільки ж. Ірландці грали добре, і перед відповідним двобоєм нам не можна не можна втрачати пильність. Звичайно, я був би більш спокійний, будь рахунок більш великим. Що стосується Анрі, я часто раджуся з ним з питань тактики і багатьом ігровим моментам, адже він капітан команди. Але на цей раз наші думки розійшлися. Не хотів би вдаватися в подробиці цих розбіжностей », - заявив Доменек.