Головна » 2011 » Лютий » 23 » ЦСКА - ПАОК - 1:1. Подарунок до 23 лютого
09:55
ЦСКА - ПАОК - 1:1. Подарунок до 23 лютого
ЦСКА, ПАОК, Ліга Європи, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуДобре все, що добре закінчується. Московський ЦСКА в матчі з грецьким ПАОКом ледь не програв сам собі, з великими труднощами домігшись на своєму полі рятівної нічиї 1:1.
"Не граєш сам і не даєш суперникові" - така, в загальному, зрозуміла тактика при температурі повітря -15 і після виїзної перемоги 1:0 у першому матчі - більш менш виправдовувала себе аж до 64 хвилини, коли у армійців виникли серйозні проблеми. Спочатку поле залишив Ігор Акінфєєв, який отримав травму в зіткненні з грубіяном Салпінгідісом, а потім стало зовсім печально, після того як замінив капітана ЦСКА Чепчугов на пару з Березуцьким "привезли" м'яч у свої ворота за допомогою Муслімовіч.
На порятунок залишалося близько 25-и хвилин, яких вистачило навіть незважаючи на те, що Вагнер Лав не реалізував пенальті, призначений за знос Тошич - м'яч у сітку після Сейва кіпера ПАОКа добив Ігнашевич. Своєчасний подарунок "червоноармійським" уболівальникам до 23 лютого!
У 1/8-фінала Ліги Європи ЦСКА зіграє з переможцем пари "Севілья" - "Порту" (1:2).
2010-11. Ліга Європи. 1 / 16 фіналу.

"ЦСКА" - "ПАОК" 1:1 (0:0)

Голи: Муслімовіч, 67 (0:1); Ігнашевич, 80 (1:1)
"ЦСКА": Акінфєєв (Чепчугов, 64); Набабкін; Ігнашевич; В. Березуцький; Щенніков; Шемберас; Мамаєв; Тошич; Цауне (Алдонін, 62); Нецід; Вагнер Лав (А. Березуцький, 94)
"ПАОК": Крешіч; Шнауцнер; Чірілло; Контрерас; Ліно; Гарсія; Івіч (Атанасіадіс, 87); Цукалас; Віейрінья; Муслімовіч; Салпінгідіс
Попередження: Нецід, 44 - Салпінгідіс, 59; Крешіч, 78; Гарсія, 92
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 375 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, ПАОК, ЦСКА | Рейтинг: 0.0/0