Головна » 2009 » Листопад » 26 » ЦСКА - Вольфсбург - 2:1: Полювання на вовків пройшла успішно
12:47
ЦСКА - Вольфсбург - 2:1: Полювання на вовків пройшла успішно
Армійці продовжують сподіватися на вихід з групи + ВІДЕО
ЦСКА не зміг виграти з потрібною різницею, хоча в підсумку був близький до рахунку 3:1 (такого ж, як у Німеччині). Але головне для армійців, що вдалося перемогти, при цьому після програного першого тайму. Перебудовувати команду з новим тренером, практично без запасу і з низкою позицій основи, які дуже хочеться підсилити вже набрала 7 очок в групі ЛЧ і зберігає шанси на вихід з групи, хоча тепер армійцям потрібно розраховувати не тільки на себе, а й на «МЮ» . Ну а вихід в Лігу Європи вже, можна сказати, заброньовано і це теж солідна допомога єврокубкового коефіцієнту Росії.
Гра пішла саме так, як мала, враховуючи, що німців цілком влаштовувала нічия, а ЦСКА потрібно було, як мінімум, перемагати. Якщо, звичайно, армійці націлювалися на продовження виступів у Лізі чемпіонів.
Хвилин 15 москвичі обережно добиралися до воріт «Вольфсбурга», як завжди, цієї осені, зусиллями Красича і Дзагоєва. Перший здійснював фірмові рейди по правому флангу, а друга вміє загострити гру одним невловимим рухом. Однак, до гола гостей гольових моментів ЦСКА не створив, якщо не вважати потрапляння в руку німецького захисника після проходу Красича - але м'яч потрапив у неї швидше, ніж захисник нею зіграв.
Відразу після цього оборона червоно-синіх позіхнула пас на Джеко і німці одразу ж покарали за помилку точної реалізацією моменту. Боснійська бомбардир пробив повз кинулися йому в ноги Акінфєєва.
Пропустивши, ЦСКА ще додав і часом замикав суперника на його половині поля. Було створено два хороших, практично стовідсоткові моменти. Один раз Красіч перехопив м'яч і за допомогою своїх неординарною здатності тікати і просочуватися крізь оборону опинився на відмінній позиції у штрафному (після того, як втік і просочився), але Бенальо врятував свою команду в тій ситуації, коли міг би й не рятувати, в сенсі , ніхто б його за це не дорікнув.
Другий момент був після кутового. Від Неціда м'яч відлетів до Василя Березуцький. Який бив з меж воротарського. Але Бенальо знову зробив невелике диво. Хоча в такій ситуації до чудотворцеві варто зараховувати і того, хто не забив.
«Вольфсбург» міг все вирішити до перерви, коли дали пробити з меж штрафного Місімовічу. Боснієць може забити і з куди більш далекої дистанції, але цього разу він промазав.
У другому таймі ЦСКА зумів додати, навіть без вироблених замін (Гільєрме так і не був випущений, хоча Мамаев в плані атаки залишав бажати кращого). Правда, атакуючий порив ЦСКА міг бути придушено в корені. Після швидкої контратаки німців Мартінс вже практично забивав, коли підправив м'яч у ворота Джеко, який перебував в офсайді. Судді виявилися справедливими і професійними і цей момент подарував армійцям надію. А далі вони вже самі ...
Перший гольовий момент тайму Мамаєв упустив - кинув собі на хід, пробив з гострого кута, але не переграв Бенальо. Швейцарський воротар, треба сказати, грав геніально і якби не він, то «Вольфсбург» програв би з такою різницею, як треба і навіть краще. Але Дієго Бенальо тягнув дуже багато чого.
Чи не потягнув він Неціда удар головою з лінії воротарського після м'якого накинув Алдонін. До цієї атаки ЦСКА вже намацав свою гру і свого супротивника так, що червоно-сині зуміли в кожному епізоді атаки бути на мить попереду. Тому все і вийшло.
Ну а далі був черговий шматочок генія Мілоша Красича. Він опинився в центрі не даремно, він прийняв м'яч і метрів з 30-ти викрутив його шведкою в правий верхній кут. Шикарний гол і тут вже навіть Бенальо нічого вдіяти не міг.
Пропустивши цей гол, «вовки» пішли в атаку. Програвати їм зовсім не хотілося і вони йшли вперед, навіть відкриваючись і отримуючи у відповідь гострі контратаки активних і відчули запах крові москвичів. Могли забивати з середньої дистанції Мамаїв і Дзагоєв, були ще гарні виходу, ну а найяскравіший момент стався в кінці гри, коли на дальній штанзі на самоті зустрівся з м'ячем Дзагоєв. Алан пробив, але Бенальо знову врятував «Вольфсбург».
Німці тиснули, але тільки пару раз були до чогось близькі. Один раз Акінфєєв зреагував на хитрий навіс, після якого м'яч мало не прилетів під поперечину. На останніх хвилинах ще раз дали пробити Місімовічу, але м'яч рикошетом пішов на кутовий. В іншому «Вольфсбург» тиснув, атакував позиційно, пресингував, але ЦСКА аніскільки не губився, відповідав атаками і встигав повертатися назад. Загалом, армійці були сьогодні гарні, які вони гарні вже не перший матч під керівництвом Леоніда Слуцького. У Стамбулі їм, звичайно, буде нелегко, а от «МЮ» цілком може розслабитися з німцями. Все це так і друге місце як і раніше буде нелегко завоювати, але в будь-якому випадку ЦСКА зробив усе, що міг і зробив він чимало.