Головна » 2010 » Травень » 10 » Даєш молодь
06:05
Даєш молодь
Артем Мілевський, Металург Запоріжжя, Динамо Київ, футбол, чемпіонат україниАртем Мілевський, Металург Запоріжжя, Динамо Київ, футбол, чемпіонат україниЯк і очікувалося, в матчі, який не має ніякого турнірного значення для киян, Валерій Газзаєв дав шанс молодим гравцям «Динамо». Так, у стартовому складі місце у воротах зайняв Денис Бойко, в центрі півзахисту виявився Денис Гармаш, а лівим півзахисником вийшов Владислав Калитвинцев. Молоді гравці вийшли довести своєму тренеру, що вони нічим не гірше за своїх партнерів по команді, і що їм вже пора давати більше часу на футбольному полі.
Особливо зарядженим на цей матч вийшов і капітан «біло-синіх» Артем Мілевський, який у гонці бомбардирів чемпіонату на один гол поступався Жажа Коельо із харківського «Металіста». Так само ця зустріч стала останньою на посаді тренера Запорожан для Романа Григорчука.
З перших хвилин «динамівці» заволоділи ініціативою, гра будувалася в основному через лівий фланг атаки киян, але Калитвинцеву трохи не вистачало впевненості у своїх силах, і часто він втрачав м'яч. Рахунок в матчі був відкритий в першій же атаці небезпечної «Динамо». Після того, як Гармаш видав ідеальну передачу на Мілевського, і форвард переграв Максима Коваля, тим самим, зрівнявшись за забитими м'ячами з Жажой, але за додатковими показниками йому продовжував поступатися.
Через кілька хвилин вже і сам Денис Гармаш міг забивати після навісної передачі з правого флангу у виконанні Романа Єременка, але після його удару головою м'яч просвистів над поперечиною. «Металург» у першому таймі виглядав розгублено, складалося таке враження, що команді або нічого не треба, і вони вийшли просто відбувати номер, або просто не вистачало майстерності, щоб на рівних битися з «Динамо».
До середини першого тайму все більш помітним ставав Калитвинцев, хвилювання зникло, і молоде дарування киян раз за разом почало створювати гостроту біля воріт Коваля. І в одній з численних атак Владислав Калитвинцев увірвався до штрафного майданчика і віддав точну передачу на Мілевського, який забив вже 17-й гол у чемпіонаті. Відразу рахунок міг стати і 3:0, але удар Євгена Хачеріді в ефектному стрибку відбив Коваль.
У перерві замість Калитвинцева і Гармаша на поле вийшли Кирило Петров та Олег Гусєв, який відновився після травми. Петров зайняв місце переднього захисника.
Початок другого тайму показало, що Григорчук знайшов відповідні слова для своїх гравців, так як у другому таймі на полі був інший «Металург», більш гострий і небезпечний. Запорожці через десять хвилин могли скоротити рахунок, але після чудового удару зі штрафного Володимира Польового Денис Бойко кінчиками пальців перевів м'яч в штангу.
А на 62-й хвилині «Металург» забив, щоправда, зробив це у власні ворота, після подачі кутового. У час, що залишився ігровий час командам так і не вдалося більше відзначитися, хоча передумови до цього були. «Динамо» здобуло впевнену перемогу над «Металургом», але хіба ця перемога принесла комусь радість, після матчу в Донецьку?
Таким чином, кияни стають срібними призерами Прем'єр-ліги, «Металург» ж зайняв підсумкову 9-у позицію. Коельо так і не зміг вразити ворота «Арсеналу», що дозволило Артему Мілевському стати кращим бомбардиром чемпіонату.
Матеріали: Сергій КУРДАС
«Динамо К» - «Металург З» - 3:0
Голи: Артем Мілевський, 11, 32; Кривцов, 61 (автогол)
«Динамо К»: Денис Бойко, Владислав Калитвинцев (Андрій Ярмоленко, 62), Артем Мілевський, Бетао, Данило Да Сілва, Євген Хачеріді, Огнен Вукоєвич (Кирило Петров, 46), Маграо, Денис Гармаш (Олег Гусєв, 46), Роман Єременко, Тарас Михалик.
«Металург З»: Максим Коваль, Ігор Цигирлаш (Андрій Нестеров, 64), Артур Каськов, Міхаель Алозі (Василь Карауш, 46), Віталій Вернидуб, Володимир Польовий, Дмитро Невмивака, Адольф Тейку (Євген Пісоцький, 17), Сергій Кривцов, Степаненко Євген, Ян Тігорєв.
Попередження: Огнен Вукоєвич, 5; Бетао, 55
Глядачів: 5.150
Оцінка поля: 5
Чесна гра: 8,000 - 8,250
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 589 | Додав: Roland | Теги: Металург Запоріжжя, Футбол, чемпіонат україни, Артем Мілевський, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0