Головна » 2010 » Лютий » 12 » Дагестанский «Анжи» влаштував бійку
13:35
Дагестанский «Анжи» влаштував бійку
арбітр, Дмитро Жуков, Анжі, СлавіяТе, що сталося позавчора ввечері на полі Papillon Sport Center в Белеку, інакше як свавіллям не назвеш. «Відзначилася» команда «Анжи» (Махачкала). Дагестанский клуб проводив спаринг-матч з болгарською «Славією», а судити гру довірили донецької бригаді суддів на чолі з Дмитром Жуковим. Українські судді Прем'єр-ліги перебувають нині на зборах у Белеку і щодня судять матчі за участю знаходяться на зборах команд.
По ходу матчу представники «Анжи» неодноразово висловлювали претензії на адресу суддів, а коли Жуков вилучив з поля гравця росіян Магомедова (син президента клубу, до речі), ті як з ланцюга зірвалися. Один з керівників клубу не своїм голосом кричав у кромки поля залишає поле Магомедова: «Засади йому!», Провокуючи гравця на кулачне розгляд з рефері. А коли резервний арбітр Юрій Можаровський спробував заспокоїти представника махачкалінцев, той обклав його матом і ледь не накинувся з кулаками. Було помітно, що гравці «Анжи» не намагалися вступити в конфлікт, але на це їх спровокували власні керівники. Дагестанці спочатку спроектували свою агресію на болгарську команду, яка вирішила залишити поле. У цій ситуації Жуков на 60-й хвилині прийняв рішення зупинити гру за рахунку 2:1 на користь «Славії». На поле вибігли представники дагестанців, один з яких ударив суддю в груди. Також Жукова вдарив один з гравців «Анжи».
Дмитро Жуков: «Нас ще й« бандерами »обізвали»
«У першому таймі я за дві жовті картки вилучив гравця« Славії », який діяв грубо, - розповів рефері. - Зазвичай у спаринг-матчах команди домовляються, що віддаленого гравця змінює інший. Представники «Анжи» стали кричати мені, навіщо я дозволив замінити грубіяна. Я їм кажу: «Ну ви ж самі домовилися з суперником!» Поле слизьке, злива ... У другому таймі йде атака «Анжи», збивають їх гравця, але м'яч залишився у дагестанців. Я не зупинив гру, дав атаці завершитися. «Анжи» втратив м'яч, і темношкірий гравець «Славії» дальнім ударом забив гол. Гравці «Анжи» стали штовхатися з болгарами. Я показав по жовтій картці учасникам сутички, один з них був Магомедов. Через кілька хвилин він двома ногами стрибнув у гравця «Славії» - мені довелося показати йому червону картку. Гравець сам визнав порушення та залишав поле ... З трибуни йому почали кричати: «Удар суддю!» Магомедов повернувся й каже мені: «Давай не нагнітати ситуацію. Ти забуваєш про червону картку, і продовжуємо гру ». Я йому відповів, що не можу цього зробити, тому що є футбольні правила, яких ніхто не скасовував. Тренер «Славії» вивів команду з поля. На поле вибігли представники «Анжи», підбігли до мене і кілька разів вдарили в груди. Пізніше вони з'явилися в роздягальні, почали обзивати нас і ображати. «Бандери» - це найбільш м'яке лайку, що ми почули від керівників «Анжи».
Пізніше три представники «Анжи» ввірвалися в суддівську роздягальню, але конфлікт вдалося погасити.
Травми, отримані хавбеком Аладашвілі і захисником Пековіч в матчі з софійської «Славією», який, нагадаємо, був перерваний на 58-й хвилині через бійку, виявилися не дуже серйозними.
- На щастя, обійшлося без переломів, обидва наших гравця відбулися ударами, - сказав «СЕ» головний тренер «Анжи» Омарі Тетрадзе. - У нас і так кожен футболіст на рахунку. За прогнозами лікарів, до наступного збору Аладашвілі і Пековіч повернуться в стрій. Треба сказати, що обидві команди діяли жорстко, часом грубо, емоції били через край. Ситуацію посилило те, що не на висоті, на жаль, виявилися українські судді, явно не впоралися з обов'язками. Через 10 хвилин після початку другого тайму Аладашвілі суперник уклав на землю брудним прийомом так, що протягом хвилини наш півзахисник не міг піднятися. Арбітри, однак, і не подумали зафіксувати фол. Більше того: поки Аладашвілі лежав, болгари забили гол. Слідом нас ще вирішили покарати видаленням, і тут вже ніяких нервів не вистачило - понеслося. В результаті матч не був дограний.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 435 | Додав: Roland | Теги: Анжі, арбітр, славія, Дмитро Жуков | Рейтинг: 0.0/0