Головна » 2012 » Червень » 18 » Данія 1:2 Німеччина. Бундестім збирають три скальпа в «групі смерті»
09:03
Данія 1:2 Німеччина. Бундестім збирають три скальпа в «групі смерті»
збірна Данії з футболу, збірна Німеччини з футболу, Євро-2012Здавалося, що довгоочікуваний фінальний турнір чемпіонату континенту з найпопулярнішого виду спору стартував в нашій країні ще вчора, а сьогодні з ЄВРО-2012 попрощався Львів - в цьому красивому місті відбувся останній матч в рамках турніру. Закривали львівську програму датчани і німці - команда-несподіванка і постійний фаворит.
Перемога без варіантів виводила і тих, і інших в плей-офф, нічия могла обернутися самої несподіваною розв'язкою в групі. Варіантів на папері можна було нарахувати предостатньо. Наприклад, перемога Данії обов'язково з рахунком 4:3 виводила обох суперників до вісімки найсильніших незалежно від результату паралельного матчу в Харкові Португалія - ​​Голландія. Ось така «катавасія» в підгрупі В, яку спочатку називали «групою смерті».
Зі старту гри пройшло сто секунд, а німці вже відзначилися гарною комбінацій з висновком Мюллера на ударну позицію, ось тільки атакуючий хавбек пробив поверх перекладини. Німеччина почала потужно, і до холоднокровності і тактичної виучки Данії фавориту не було ніякого діла - триразовий чемпіон світу та Європи грав в свій фірмовий футбол. На 6-й хвилині у схожій ситуації Мюллер бив з забійної позиції, але пошкодував воротаря (сили удару явно не вистачило), а тому після упущеного шансу тільки й залишалося, що хапатися за голову.
Після такого бурхливого початку гра дещо заспокоїлася, причому данці до цих змін не мали ніякого відношення. У Харкові повели голландці, так що «червоно-білу» команду на даний момент цілком влаштовувала нульова нічия. Німці використовували рваний темп, і на 19-й хвилині відкрили рахунок. Після прострілу Мюллера справа Гомес віддав під удар Полольскі, а той розстріляв датські ворота. Таким шикарним способом герой епізоду, який дебютував у національній збірній в 2004 році, зазначив сотий матч у формі Бундестім. Подольські став сьомим німців в історії, хто досяг цієї позначки, а головним гвардійцем залишається Лотар Маттеус, на рахунку якого 150 ігор.
Минуло п'ять хвилин (гра в цьому відрізку, треба чесно визнати, була хаотичною), і Данія відігралася. Після подачі кутового (все-таки сіверяни класно вміють використовувати стандарти) Бендтнер повернув м'яч на лінію воротарського майданчика, де несподівано для неуважних захисників, немов чорт з табакерки, вискочив Крон-Делі. Відбити м'яч після акцентованого удару головою у воротаря не було шансів. Нойер і далі мав претензії до партнерів, які дали занадто багато свободи атакуючим. У паралельному матчі події розвивалися наче під копірку - Кріштіану Роналдо нарешті подолав чорну смугу, і рахунок також став 1:1.
Звітна гра надалі не відрізнялася великою кількістю гострих моментів, але нудно вже точно не було. Динамічна боротьба в центрі поля, гарний командний рух з обох сторін, нестандартні ходи - на таких матчах можна вчитися. На 36-й хвилині німці виконували стандарт з півкола штрафної (просто ідеальна позиція для обвідним ударом), Подольскі ж вирішив бити на силу, і м'яч просвистів над воротами. Кого слід відзначити в першому таймі зі знаком «мінус», так це Гомеса, який був незвично пасивним. Німецький снайпер прокинувся на 43-й хвилині, коли ледь не обіграв всю датську оборону, але воротар навіть із закритими очима опинився на м'ячі першим.
Стартові хвилини другого тайму пройшли в зовсім спокійному руслі, і цей ігровий штиль натякав на можливу несподівану розв'язку. Данці звично для себе вибухнули на 50-й хвилині, коли швидка атака завершилася ударом Якоба Поульсена, після якого м'яч пішов за півметра від штанги. Даний момент цілком міг мати протверезний ефект для «зловили лінь» німців. Однак команда Йоахіма Льова додавати не поспішала, а ось у суперника вперед стали регулярно ходити навіть центральні захисники. Погодьтеся, гра набула несподіване напрям.
Німецька машина буксувала в середині поля, де не вдавалося ні створювати чисельну перевагу, ні все робити на швидкості. Данці не гребували оборонятися на своїй половині всім складом, але це була система, а не банальна гра на відбій. Трималися одинички і в першій українській столиці, і за таких умов піддані Королеви Маргрете II достроково відправлялися додому. До середини тайму німці налагодили контроль над м'ячем і почали розтягувати оборону опонента. Виділимо фланговий удар молодого Шюррле на 67-й хвилині, але голкіпер виявився напоготові, а в цілому поки було нуднувато. Виправляти враження Йоахім Лев випустив свого улюбленця Клозе, але другий в історії Бундестім бомбардир (на рахунку Мирослава 63 голи) на нинішньому турнірі себе поки ніяк не проявив.
Коли Кріштіану Роналдо забив в Харкові свій другий м'яч, положення збірної Данії стало нагадувати знаходження у буферній зоні перед вильотом, коли щось поміняти досить проблематично і далеко не все залежить від тебе. Для попадання в чвертьфінал тепер потрібно забивати і вигравати, але чи були у Мортена Ольсена кадрові резерви для цього? А тут ще німці забили на 80-й хвилині. На вістрі атаки виявився правий захисник Бендер, якого на ідеальну позицію для удару вивів Хедіра.
Данці зуміли створити ще один перспективний момент після кутового, але удар Аггера виявився неточним. Далі у виконанні Бундестім було методичний посібник на тему «Як убити ігровий час, щоб утримати переможний рахунок». Рідні вболівальники аплодували стоячи в передчутті чвертьфіналу з командою Греції. Цей поєдинок відбудеться 22 червня в Гданську, але це зовсім інша історія.

Данія - Німеччина - 1:2
Мікаель Крон-Делі, 24 - Лукаш Подольскі, 19, Ларс Бендер, 80
Данія: Стефан Андерсен, Даніель Аггер, Ларс Якобсен, Симон Кьер, Симон Поульсен, Вілльям Квіст, Нікі Зімлінг, (Крістіан Поульсен, '79), Крістіан Еріксен, Мікаель Крон-Делі, Ніклас Бендтнер, Якоб Поульсен, (Тобіас Міккельсен, ' 82)
Німеччина: Мануель Нойер, Матс Хуммельс, Філіп Лам, Хольгер Бадштубер, Лукаш Подольські, (Андре Шюррле, '64), Бастіан Швайнштайгер, Ларс Бендер, Месут Озіл, Самі Хедіра, Томас Мюллер, (Тоні Крооc, '84), Маріо Гомес , (Мирослав Клозе, '74)
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 455 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, збірна Німеччини з футболу, збірна Данії з футболу | Рейтинг: 0.0/0