Головна » 2012 » Червень » 14 » Данія 2:3 Португалія. Дубля Бендтнера не вистачило
09:38
Данія 2:3 Португалія. Дубля Бендтнера не вистачило
футбол, збірна Португалії з футболу, збірна Данії з футболу, євро-2012Перед звітним матчем знайшлися фахівці навіть серед авторитетних тренерів і титулованих в європейському масштабі футболістів, які стверджували: матч Данія - Португалія буде нудним. Мовляв, що можна чекати від команд, які знають один одного на рівні подружжя (проводили шостий матч за п'ять останніх років), та ще й замикаючих десятку світового рейтингу. На феєрверк такі команди не здатні, тим більше, що португальців буде стримувати ризик програти другий матч, а данці вперед рватися не будуть спочатку. Спростувати всі ці роздуми могла тільки гра, яка вийшла не найяскравішою, але драматичною.
Скандинавська команда в дебюті зустрічі не стала «сушити» гру, а нав'язала супернику бої місцевого значення. Піренейці прагнули від цього рваного темпу піти за рахунок контролю над м'ячем, але перевести гру на чужу половину не вдавалося. Рівна боротьба без гострих моментів при серйозних проблемах з передачами вперед навивали дійсно песимістичні думки. Деякий різноманітність вносили стандарти, але не більше того.
Зімлінг вже на 15-й хвилині зашкутильгав і попросив заміну, так що наставнику «червоно-білих» довелося робити вимушену рокіровку, але ж у першій грі турніру Мортен Ольсен зробив тільки одну тактичну заміну в кінці матчу, щоб швидше збити голландців з пантелику. Нового гравця данська команда «взяла» безболісно, ​​а ось беззуба гра португальців в середині першого тайму розчарувала. Враження врятував Пепе, який забив гол а-ля Шевченко. Жоау Моутінью подав корнер з лівого флангу атаки на ближню штангу, а захисник чітко пробив у ближній кут - 0:1 на 24-й хвилині.
Після зміни рахунки у португальців з'явилася легкість, а ось датчанам тепер сидіти в засідці було собі дорожче. Мешканці півночі активізувалися, але прорватися крізь насичену оборону навіть просто на вигідну ударну позицію було непросто. На 34-й хвилині Кріштіану Роналду міг забити прямим ударом зі штрафного, який сам і заробив, але м'яч рикошетом від стінки пішов поверх воріт на кутовий. Дві хвилини потому португальці таки подвоїли свою перевагу. Одним дотиком з лінії воротарського забив Елдер Поштіга, а гольова передача з правого флангу на рахунку Нані. Ось ця розмашиста комбінація вже була схожа на збірну Португалії кращих зразків.
Здавалося, що Данія знаходиться в глибокому нокдауні, але за п'ять хвилин до перерви дистанція скоротилася до одного гола. В голевому трикутнику взяли участь Роммедаль, Крон-Делі і Бендтнер. Злий геній португальської збірної бив головою з метра вже по порожніх воротах, так як воротар пішов страхувати захисників і залишився в полупозіціі. Ось вам і нудний матч, панове прогнозисти.
Другий тайм «команда обраних» (погодьтеся, гарне прізвисько) почала обережно. Ні, португальці не окопалися на своїй території, але були ігрові ситуації, коли на чужій половині залишався тільки один гравець. На 50-й хвилині Кріштіану Роналду навряд (захисник встиг втрутитися в ситуацію) не втік один на один від центральної лінії, навіть пробив, але данський воротар був напоготові.
Європейські бразильці грали без поспіху, але як тільки виникали варіанти в атаці, вибухали. Данці без оглядки на тили вперед не ходили, а тут ще потягнув м'яз і був змушений піти з поля Роммедаль ... Звідси прісний футбол. В середині тайму запам'ятався хіба що дальній удар Квіст, після якого португальський голкіпер навіть на коліна впав, а м'яч пройшов в метрі від верхнього кута. У Данії заробив правий фланг атаки, але центральні захисники Португалії після прострілів грали бездоганно.
За скільки хвилин до кінця поєдинку програє, але сподівається на позитивний результат команда повинна йти ва-банк і розкриватися? За 25, 20, 15, 10? Данці і раді б піти на рішучий штурм, але португальці стали вирівнювати ситуацію в графі «володіння м'ячем», а без знаряддя праці рятівного гола не забити. Надія залишалася на стандарти, але їх було небагато.
Фінальну крапку на 78-й хвилині був зобов'язаний ставити Кріштіану Роналду, але забиває в кожному матчі іспанської Прімери гравець вихід один на один завершив ударом повз ворота. Якщо так піде і далі, що цього мільйонера відправлять у запас. Не забиваєш ти - виймай м'яч із сітки своїх воріт. Цей неписаний футбольний закон працює і на чемпіонаті Європи. Після довгого навісу Якобсена з правого (пам'ятаєте, звідки йшла головна загроза ще недавно) флангу Бендтнер забив другий м'яч головою - 2:2!
В кінці поєдинку португальці сумбурно атакували, але свого таки добилися. Героєм матчу став Варела, який вийшов на поле на 84-й хвилині, а на 87-й забив переможний гол. Після навісу він не зумів пробити зльоту, але перебудувався і пальнув у ближній кут. Щоб знову відігратися, скандинавів не вистачило моральних сил і часу.

Данія - Португалія - ​​2:3
Ніклас Бендтнер, 41, 80 - Пепе, 25, Елдер Поштіга, 36, Сильвестр Варела, 87
«Данія»: Стефан Андерсен, Даніель Аггер, Ларс Якобсен, Симон Кьер, Симон Поульсен, Вілльям Квіст, Крістіан Еріксен, Мікаель Крон-Делі, (Лассе Шоне, '90), Нікі Зімлінг, (Якоб Поульсен, '17), Ніклас Бендтнер, Денніс Роммедаль, (Тобіас Міккельсен, '60)
«Португалія»: Руй Патрісіу, Бруно Алвеш, Жоау Перейра, Пепе, Нані, (Роландо, '89), Фабіу Коентрау, Жоау Моутінью, Мігель Велозу, Кріштіану Роналду, Елдер Поштіга, (Нельсон Олівейра, '64), Рауль Мейрелеш, (Сильвестр Варела, '84)
Якоб Поульсен, 56. Ларс Якобсен, 81. - Рауль Мейрелеш, 29. Кріштіану Роналду, 92
Удари (в створ): 8 (4) - 15 (9)
Кутові: 7 - 6
Офсайди: 2 - 0
Категорія: Євро-2012 | Переглядів: 543 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, Футбол, збірна Данії з футболу, збірна Португалії з футболу | Рейтинг: 0.0/0