Головна » 2010 » Лютий » 4 » Дефо був в ударі
06:40
Дефо був в ударі
лідс, тоттенхемФутболісти «Тоттенхема», перемігши в повторному поєдинку 1 / 16 фіналу Кубка Англії «Лідс» на його полі (3:1), вийшли в наступний раунд турніру. Хет-триком відзначився нападаючий «шпор» Джермейн Дефо, який по ходу матчу міг забити набагато більше.
Футболісти «Лідса» приймали в рідних стінах у повторному матчі 1 / 16 фіналу Кубка Англії «Тоттенхем». Наприкінці січня «шпори» приймали суперників будинку - на «Уайт Харт Лейн». На рідному стадіоні ім мали вирішити проблему виходу до наступного кола турніру - здавалося, проблем не буде, адже «Лідс» давно не входить до еліти англійського футболу.
Однак реальність показала, що цей клуб здатний налаштуватися на будь-якого опонента, що перевищує його в класі.
Тоді на початку другого тайму на гол нападаючого «Тоттенхема» Крауча влучним ударом відповів Беккфорд - 1:1. За 14 хвилин до закінчення основного часу нагадав про себе російський форвард Роман Павлюченко. Зігравши в «стінку» з Дефо, він увірвався в штрафну і відправив м'яч у ціль повз воротаря «Лідса». Проте гості зуміли уникнути поразки - арбітр додав п'ять хвилин до другого тайму, і на останній компенсованій хвилині вказав на точку. Беккфорд підійшов до м'яча - і з одинадцятиметрової позначки оформив дубль - 2:2. У результаті згідно з регламентом була призначена перегравання, причому вже на полі «Лідса».
Як відомо, перехід Павлюченко в «Бірмінгем», зірвався через те, що в останній момент лондонський клуб зажадав за свого гравця велику суму. Однак «Тоттенхем» не особливо турбувався зірвати переговори, оскільки головний тренер команди Гарі Реднаппу неодноразово говорив, що не хоче розлучатися з Романом.
Тим не менше, Павлюченко не потрапив навіть в число запасних. Мабуть, досі не оговтався від травми.
Після розставання з нападаючим Роббі Кіном Реднаппу віддав капітанську пов'язку команди центральному захиснику Майкл Доусон. Саме він і виводив свою команду на матч з «Лідсом». Нагадаємо, що перед самим закриттям зимового трансферного вікна Кін перебрався в шотландський «Селтік» на правах оренди до кінця сезону.
«Шпори» відразу взялися до справи, засукавши рукава. На вістрі атаки у них був Дефо, який з перших же секунд виявляв невгамовну активність. І міг забити вже на четвертій хвилині. Він вискочив один на один з голкіпером господарів, але не зміг як слід пробити по м'ячу. Ударив б сильніші - тому нікуди було діватися. А так захисник Михалик встиг вибити його подалі. Втім, відповідь «Лідса» не змусив себе чекати. Хоусон з лінії штрафної вистрілив поруч зі штангою. Потім знову на перший план вийшов нападаючий «Тоттенхема» Дефо - цього разу комбінацію почав Чорлука, продовжив Крауч, а Джермейн метил в дальній кут, але пробив поруч зі стійкою.
Обидві команди вели боротьбу на високих швидкостях, ціна матчу була дуже висока.
Тренери стояли біля бровки, переживаючи кожен ігровий момент разом зі своїми футболістами. Незабаром після стику з Доусоном за межі поля повели Беккфорда. На щастя, після паузи гравець «Лідса» повернувся в гру.
А Дефо як і раніше не везло! На 25-й хвилині він знову в гордій самоті вирвався на воротаря Анкергрена, намагався прокинут м'яч повз голкіпера, однак влучив йому в ногу. Через кілька хвилин воротар «Лідса» продемонстрував приголомшливу реакцію, взяв м'яч в котячому кидку після рикошету від власного захисника Брамбі в ближньому куті. Потім він врятував команду, коли вже Дефо пробив у дальній кут. Але гол, як то кажуть, назрівав. І він відбувся. Як ви думаєте, хто відзначився? Звичайно, Дефо!
Джермейн найбільше старався, загострював ситуацію - і, врешті-решт, забив! Бентлі скинув йому м'яч, а той, розвернувшись, зумів направити його над воротарем.
Проте пропущений гол, навпаки, тільки розлютив господарів. Спочатку воротар «шпор» Гомес зміг у неймовірному стрибку парирувати удар Михалика головою, але під завісу першого тайму він відбив м'яч точно на ногу Бекка, який був точний - 1:1.
З самого початку другого тайму гості буквально задавили суперника. Знову брав гру на себе Дефо. Кранчар з Краучем прогавили прекрасний момент, щоб забити. Після кутового Доусон бив, здавалося, напевно, однак Анкергрен витягнув м'яч з-під поперечини. Незабаром Хаддлстоун пальнув поруч із хрестовиною, небезпечно бив Бентлі. Гольових можливостей «Тоттенхема» з лишком вистачило б на кілька матчів, але м'яч до певного часу наполегливо не хотів залітати в ворота «Лідса». Але все-таки залетів.
Розіграш кутового Бентлі і Дженас призвів до того, що м'яч був доставлений в район воротарського «Лідса», а там Дефо НЕ схибив - 2:1.
«Шпори» забутися на досягнутому, а продовжували атакувати в час, що залишився. Господарям ж просто не вистачило сил, щоб відігратися, у них здавали нерви. Джонсон грубо атакував Бентлі, а Беккфорд вьехать в ногу Чорлуки - жовті картки. Удар Крауча потім прийшовся в поперечину. Втім, він не дуже засмутився, що не забив, на відміну від Брамбі, який на 90-й хвилині влучив з вигідної позиції. Дефо ж встиг оформити хет-трик. Дженас вибив м'яч вперед, Джермейн вискочив на рандеву з Анкергреном. Останнє, як мовиться, було справою техніки ...
3:1 - «Тоттенхем» пройшов до наступного раунду турніру, в якому зіграє з "Болтоном".
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 497 | Додав: Roland | Теги: Тоттенхем, лідс | Рейтинг: 0.0/0