Головна » 2010 » Січень » 14 » Дель П'єро Хіддінк не потрібен
05:53
Дель П'єро Хіддінк не потрібен
Туринський "Ювентус" завдяки дублю капітана команди Алессандро Дель П'єро у матчі 1 / 8 фіналу Кубка Італії розгромив «Наполі», поставивши під сумнів необхідність звільнення головного тренера клубу Чіро Феррари. Втім, переговори керівників «бьянконері» з Гусом Хіддінком, який розглядався як головний кандидат на заміну Феррарі, цілком можливо, продовжаться.
«Ювентус» та «Наполі» зустрілися ввечері 13 січня на стадіоні «Олімпіко», що в столиці провінції П'ємонт, щоб визначити учасника 1 / 4 фіналу Кубка Італії. Матч цей приковував до себе увагу не тільки італійських тифозі, але й російських уболівальників, адже у випадку невиходу «Юве» до чвертьфіналу новим головним тренером команди, швидше за все, ставав Гус Хіддінк. Цікаво, що звільнити нинішнього наставника «старої синьйори» Чіро Феррару міг саме «Наполі», а сам фахівець народився саме в Неаполі і за свою довгу кар'єру виступав лише за два клуби: «Наполі» (1984 - 1994) і «Ювентус» ( 1994 - 2005).
Феррара після недільного домашнього фіаско в поєдинку з «Міланом» права на помилку не мав, а тому випустив на поле з перших хвилин Алессандро Дель П'єро. У бій було кинуто всі здорові гравці, а от Вальтер Маццаррі виставив на кубковий поєдинок напіврезервний склад. На лаві залишилися Фабіо Квальярелла, Крістіан Маджо, Марек Гамшик.
У середу цікаве рішення прийняло керівництво Lega Calcio, що об'єднує під своїм началом клуби серії A і серії B. Так матчі команд, що представляють Італію в єврокубках, тепер будуть переноситися на початок вікенду. Команди, свої зустрічі Ліги чемпіонів грають у вівторок, матчі чемпіонату країни будуть грати в п'ятницю. Ті ж, хто грає в Лізі в середу, будуть грати на внутрішній арені з суботу. Крім того, керівництво італійської ПФЛ ухвалило рішення зробити ще одним ігровим днем понеділок. Таким чином тур серії A або серії B тепер цілком може бути розтягнутий на чотири дні.
Ну да повернімося до «Ювентусу» і «Наполі». Вже на дев'ятій хвилині зустрічі «бьянконері» заштовхали м'яч у сітку воріт гостей, проте гол зарахований не був. Як показав повтор, цілком можливо - помилково. Після кутового удару м'яч, винесений гравцем «Наполі» із стрічки воріт, заметався у штрафному майданчику. У результаті він потрапив до захисника Джорджо Кьєлліні, який пробив точно в Дженнаро Йеццо. Голкіпер з ударом впорався, але першим на добиванні був Дель П'єро, який вразив ворота. Боковий арбітр визначив у капітана туринців офсайд, і м'яч зарахований не був.
Знову вразити ворота гостей «Ювентусу» вдалося в середині тайму. Хесус Датоло впав у штрафному майданчику «Юве» після контакту з Феліпе Мело - в тому епізоді швидше аргентинець фоліл проти бразильця, ніж навпаки. К'єлліні пасом вперед на Паоло Де Чельє почав контратаку господарів, молодий хавбек зробив передачу на правий фланг, де прискорення зробив Дель П'єро. Алекс, увійшовши до штрафного, викотив м'яч під удар того ж Де Чельє, але пробити Паоло завадив захисник. Однак снаряд відскочив до Дієго, який ударом з лівої у дотик відкрив рахунок у матчі. Гравці «Наполі», зрозуміло, тут же кинулися до арбітра доводити, що Датоло ледь не загинув у зіткненні з Феліпе Мело, і гра мала бути зупинена. Однак Андреа Ромео їх благання не послухав (сам Датоло вже щосили бігав по полю), а Маттео Контіні як самого незадоволеного покарав жовтою карткою. Під кінець півгодини зустрічі Контіні повинен був і зовсім відправлятися в роздягальню.
Заваливши на правому фланзі атаки «Ювентуса» Дель П'єро, він для більшої переконливості настав капітану туринців на шию.
Як це пройшло повз увагу що розташовувався в парі метрів від епізоду бокового арбітра (до речі, того самого, що допоміг скасувати перший гол «Ювентуса), залишається лише здогадуватися. Суперництво суперництвом, але у футболі є особистості, до яких, будь ти хоч тричі Контіні, потрібно ставитися з повагою.
Той же Дель П'єро міг забити і другий м'яч у ворота гостей, але пробив несильно і точно в Йеццо після флангового прострілу Де Чельє. На перерву суперники пішли за мінімальної переваги господарів, однак радіти було рано: в матчі чемпіонату «Юве» вів по ходу матчу з «Наполі» з рахунком 2:0, проте у результаті програв 2:3.
Перші хвилини другої половини зустрічі, так само як і останні першими, пройшли в атаках «Наполі». Втім, витягти з територіального перевагу гольових дивідендів «бьянкочелесті» не змогли. До середини 45-хвилинки прийшли в себе й господарі відповіли кількома небезпечними атаками, на вістрі яких виступав Дель П'єро. Ну а ще через кілька хвилин дальній удар Дієго прийшовся в стійку.
«Наполі» в обороні, зрозуміло, також не відсиджувався: Маццарі кинув у бій одного за одним Гамшик, Маджо і Квальярелла. Удар перший за 20 хвилин до закінчення зустрічі взяла на себе хрестовина воріт Алекса Маннінгер.
Через сім хвилин всі питання щодо результату зустрічі зняв Дель П'єро, все-таки забив свій м'яч.
Фланговий простріл Мартіна Касереса капітан туринців завершив точним ударом в дотик. Як виявилося, одним голом Дель П'єро не обмежився. У самому кінці матчу Контіні отримав-таки свою червону картку, завалив у штрафному проривався до воріт Дієго. «Пінтуріккьо» з точки шансів Йеццо не залишив, потужно пробив під саму поперечину. За п'ять хвилин до фінального свистка капітан «Ювентуса» поступився місцем на полі вихованцю ПРІМАВЕРА Чіро Іммобіле.
«Ювентус» розгромив «Наполі» в 1 / 8 Кубка Італії і вийшов до чвертьфіналу, де зіграє з міланським "Інтером".
Гус Хіддінк Туріну в якості кризового менеджера, схоже, поки що не потрібен, проте рішення, як і раніше залишається за керівництвом клубу. Що за думки в головах Жана-Клода Блана, Роберто Беттегі і Алессіо Секко, нікому не відомо.
Напередодні путівку у вісімку найсильніших оформила «Рома», що обіграла вдома «Трієстіне» (3:1). У чвертьфіналі римляни зіграють з «Катанією», яка в середу на виїзді завдяки дублю Джанвіто Плазматі обіграла «Дженоа» (2:1). Також до чвертьфіналу пробився обіграв вдома «Новара» (2:1) «Мілан».
Своїх суперників «Мілан» дізнається в четвер, коли відбудеться матч між «Удінезе» і «Лумеццане». У четвертій парі зіграють переможці протистоянь «Лаціо» / »Палермо» і «Фіорентина» / »Кьєво».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 432 | Додав: Roland | Теги: Феррара, Ювентус, дель пєро, хіддінк | Рейтинг: 0.0/0