Головна » 2011 » Червень » 24 » Дентіньо відкриває рахунок голам в "Шахтарі"
11:10
Дентіньо відкриває рахунок голам в "Шахтарі"
Шахтар, Динамо Дрезден, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуУ четвер донецький "Шахтар" провів контрольний поєдинок, зустрівшись з дрезденським "Динамо". Ще до перерви підопічні Мірчі Луческу тричі вразили ворота суперника. Причому, один з м'ячів записав на свій рахунок новачок гірників дентину, який відзначився на 38-й хвилині.
У другому таймі ще дві атаки "Шахтаря" принесли успіх. У підсумку - 5:1 на користь гірників.
контрольний матч

"Шахтар" (Україна) - "Динамо" (Дрезден, Німеччина) - 5:1 (3:1)

Голи: Тейшейра, 25 (1:0), Гай, 34 (2:0), Дентіньо, 38 (3:0), Сівоньіч, 43 (3:1), Мхітарян, 61 (4:1), Давідсон, 68 -авт. (5:1).
"Шахтар": Рибка (Тетенко, 74), Іщенко, Чижов (Карп, 77), Хюбшман (Ємельянов, 55), Фернандіньо (Мхітарян, 55), Гай (Вакуленко, 77), Коста (Рац, 63), Тейшейра (Кравченко, 55), Луіс Адріано (Агахова, 55), Дентіньо (Ілюк, 63), Олійник (Кобін, 55).
Попереджений Ємельянов, 81.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 494 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Новости футбола, Футбол, Динамо Дрезден, футбольные новости, Новости, футбольні новини, Шахтар, новини | Рейтинг: 0.0/0