Головна » 2010 » Серпень » 27 » Девіч творить дива
09:02
Девіч творить дива
новини культури, новини мистецтва, новини, новости, новости искусства, Марко Девіч, Металіст, Омонія, Ліга ЄвропиПісля таких матчів тренери сивіє, а вболівальники довго матюкаються. У даному випадку, харківська торсида матюкається крізь радість: "Металіст" таки продерся до Ліги Європи! Але ж усе могло бути і зовсім навпаки ...
Перший тайм був суперництвом двох гідних один одного безбарвних команд. Ініціатива по черзі переходила від одних до інших. "Омонія" помітно нервувала, м'яч у її гравців не тримався. Під кінець тайму початку звично чудити захист "Металіста", гості пожвавішали і пару раз серйозно відзначилися біля воріт суперника.
Схоже, "Металіст" усерйоз сподівався відсидітися другим номером і скачати нульову нічейку. Але ... У другому таймі "Омонія" впевнено прибрала гру до рук. Закінчилося це сумно: після двох жахливих ляпів харківському оборони (і в якійсь мірі - Старцева) рахунок за лічені хвилини став 0:2. І тепер "Металісту" треба було забивати двічі!
Хто вірив у ті хвилини, що це реально? Ніхто, крім Марко Девіча. Саме він врятував команду, Маркевича і аптеки міста Харків. Спочатку дивовижно пробив з розвороту після подачі кутового, а потім продерся у штрафну крізь натовп кіпріотів і виклав м'яч під удар Хав'єру. Рахунок 2:2 вже влаштовував господарів. Потім було ще багато чого - кілька останніх штурмів "Омон", удар Девіча у поперечину. У компенсований час за серце хапалися обидва тренери. Але рахунок 2:2 "Металіст" зберіг!
2010-11. Ліга Європи. Кваліфікація. Четвертий відбірний раунд.
"Металіст" - "Омонія" 2:2 (0:0)
Голи: Леандро, 59 (0:1); Ренхіфо, 65 (0:2); Девіч, 66 (1:2); Хав'єр, 71 (2:2)
"Металіст": Старцев; Вільягра; Фініньо; Обрадовіч; Романчук; Березовчук (Бордіян, 87); Шелаєв (Олійник, 67); Девіч; Едмар; Валяєв; Хав'єр (Пшеничних, 89)
"Омонія": Хараламбус (Еспасандін, 86); Боусон; Ренхіфо; Касека (Руеда, 80); Макрідіс (Алонефтіс, 76); Авраам; Ефрем; Венцель; Мораїс; Леандро; Георгаллідес
Попередження: Обрадович, 69 - Авраам, 50; Боусон, 62; Ренхіфо, 74
За матеріалами: Террикон
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 524 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, новости искусства, новини культури, Омонія, Новости, Металіст, новини, Марко Девіч, новини мистецтва | Рейтинг: 0.0/0