Головна » 2009 » Грудень » 18 » Ді Марія вказує шлях
08:32
Ді Марія вказує шлях
аякс, аєкПортугальці відсвяткували п'яту перемогу в шести матчах групового етапу, попутно взяв реванш у грецького клубу за поразку в другому турі Ліги Європи УЕФА.Досрочно забезпечила собі перше місце в групі I "Бенфіка" могла відрити рахунок на 13-й хвилині, заробивши право на пенальті. Це Карлос Араухо у своєму штрафному порушив правила на Нуну Гомеш, який був готовий замкнути передачу з правого флангу. Феліпе Менезес отримав чудовий шанс відкрити свій особовий рахунок на європейській арені, проте з 11-метровий позначки пробив у штангу.АЕК, який достроково втратив шанси на вихід з групи, не збирався викидати білий прапор і охоче атакував. Під кінець півгодини Ісмаель Бланко цілком міг вивести греків вперед, однак влучив у каркас воріт. Потім настала черга Анхеля Ді Марії. За п'ять матчів у груповому етапі аргентинець не забив жодного м'яча, зате утримував за собою перше місце за кількістю гольових передач. Як би там не було, наприкінці першого тайму півзахисник нарешті відзначився результативним ударом. Хавбек змістився в центр з правого флангу і чарівно рикошетом від землі пробив з лівої у дальній кут - 1:0. На 54-й хвилині Ді Марія був близький до того, щоб оформити дубль, проте м'яч після його пострілу потрапив у поперечину. Тим не менш, він добився свого на 73-й хвилині. Отримавши розрізану передачу від Карлуша Мартінш, півзахисник пішов від Ніколаос Георгеаса і записав на свій рахунок другий м'яч. За шість хвилин до фінального свистка гості скоротили різницю в рахунку - після передачі Георгеаса відзначився Бланко. Він не дозволив португальській команді стати найкращою за кількістю пропущених м'ячів, хоча цей факт навряд чи засмутив підопічних Жоржа Жезуша.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 564 | Додав: Roland | Теги: аєк, Аякс | Рейтинг: 0.0/0