Головна » 2010 » Червень » 16 » Дідьє Дрогба готовий грати, а Роналду забивати
09:05
Дідьє Дрогба готовий грати, а Роналду забивати
збірна Португалії з футболу, збірна Кот-д'Івуара з футболу, чемпіонат світу з футболу, ПАР, чс-2010, футболІ все-таки Дідьє Дрогба зі стартових хвилин у складі збірної Кот-д'Івуара не вийшов. Саме так вирішилася вся багатоденна епопея з травмою його зап'ястя, в яку втягнулася навіть ФІФА, давши дозвіл форвардові «Челсі» грати в спеціальній пов'язці.
Тим не менше, івуарійці почали матч активніше. Атаки пішли в основному через правий фланг, де були активні Аруна Діндан і Жервіньо. Однак обрізка у центрі поля призвела на 6-й хвилині в першій жовтій картці в матчі, яку заробив Дідьє Зокора, зірвавши ривок Роналду.
Зірка португальської збірної вийшов здорово зарядженим на гру, і на 11-й хвилині вдруге чудово проявив себе, пробивши по воротах метрів з 30-ти. Розчаруванню Роналду не було меж - м'яч влучив у штангу! Тут же івуарійці отримали право на штрафний, який взявся пробити Сіака Тьен - вийшло небезпечно, але поряд зі штангою. Ще одна спроба дальнього удару, цього разу у виконанні Ісмаеля Тьоте - м'яч пролітає над поперечиною.
Підсумок перших хвилин - суперники ні в чому не хотіли поступатися один одному, і щоб присікти непотрібні пристрасті на корені уругвайський арбітр Ларріонда в середині першого тайму змушений був показати жовті картки Гі Демель і Роналду.
Звичайно, Дрогба помітно бракувало івуарійцям в першому таймі. Африканці грали трохи швидше, виграючи підбори і стики, більше володіли м'ячем, проте створити більш-менш реальну загрозу воротам Едуарду, не вдавалося. Непогано виглядав змістилися на лівий фланг Жервіньо, але його верхові передачі в штрафну не знаходили адресата. Португальці ж взагалі, зіткнувшись із щільною грою суперника в середині, виявилися до цього, схоже, не готовими, і до перерви більше не змогли не те, що загрожувати воротам Бубакара Баррі, але навіть наблизитися до них.
У результаті, гарний початок матчу змінилося тяжким очікуванням кінця першого тайму, в надії, що після перерви ситуація зможе змінитися.
Кадрових змін після зміни воріт тренери не зробили, і знову в африканців попереду ставка була зроблена на Жервіньо. Перший же свій прохід по лівому флангу гравець французького «Лілля» завершив найсильнішим ударом у ближній кут, але Едуарду був у потрібному місці.
Карлуш Кейруш першим взявся за ротацію складу. Замість абсолютно інертного і непомітного Данні на поле вийшов Сімау. Це послужило попередженням для інших, і через три хвилини Деку ліворуч зробив вивірену передачу в район 11-тіметровой позначки, але Лієдсона явно не вистачило Росточка, щоб завдати акцентований удар. Втім, проявивши активність, Деку ненадовго затримався ще на полі, і незабаром його місце зайняв Тіагу.
На 66-й хвилині трибуни вибухнули оплесками - замість Калу у складі збірної Кот-д'Івуара вийшов Дідьє Дрогба, і відразу ж зайняв своє місце поблизу воріт португальців. Втім, травма плюс що почався дощ змушували Дідьє грати обережно, оскільки падіння на мокрому полі могло призвести до сумних наслідків.
На 80-й хвилині шанс нагадати про себе надасться Роналду. Не раз уже португалець демонстрував, що 30-35 метрів до воріт для нього не відстань. Штрафний прямо проти воріт, це не перешкода, щоб завдати разючою удар, і Роналду все робив правильно, але м'яч пролетів трохи вище поперечини.
Але Дрогба не був би тим, ким ми його знаємо, якщо б і в такому стані не зміг змусити похвилюватися оборону суперника. Вже в компенсований час Дідьє зліва увірвався в штрафну, в падінні зробив поперечну передачу, але, на жаль, сил, щоб його підтримати, у партнерів по команді вже не було.
Нічийний результат, у принципі, прийнятний результат для обох команд, кожна з них сподівається успішно зіграти проти збірної Бразилії, і в умі тримає перемогу над збірною КНДР. Наскільки продуктивно буде працювати ця арифметика, дізнаємося вже в матчах другого туру.
Матеріали: Ростислав ОРЄХОВ
Кот-д'Івуар - Португалія - 0:0
Порт-Елізабет. Стадіон «Port Elizabeth Stadium»
Кот-д'Івуар: Баррі, К. Туре, Зокора, Калу (Дрогба, 66), Тьоте, Жервіньо (Кейта, 82), Діндан, Тьен, Я. Туре, Демель, Ебуе (Ромарик, 89)
Португалія: Едуарду, Алвеш, Феррейра, Карвалью, Роналду, Мендеш, Лієдсон, Данні (Сімао, 58), Мейрелеш (Аморім, 85), Деку (Тіагу, 63), Коентрау
Арбітр: Хорхе Ларріонда (Уругвай)
Зокора (7). Демель (21) - Роналду (21)
Удари (в ствір): 5 (2) - 4 (1)
Кутові: 6 - 3.
Офсайди: 2 - 1
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 680 | Додав: Roland | Теги: пар, збірна Кот-д'Івуара з футболу, Футбол, збірна Португалії з футболу, чемпіонат світу з футболу, ЧС-2010 | Рейтинг: 0.0/0