Головна » 2010 » Червень » 17 » Дієго Форлан приносить перемогу Уругваю
08:59
Дієго Форлан приносить перемогу Уругваю
збірна Уругваю з футболу, збірна ПАР з футболу, ЧС-2010, футболПодивитися на результати першого туру, так в групі A зібралися суцільно миролюбні команди. Але на дворі вже тур другий і нічия стає все менш прийнятною для кожного колективу. От і «Бафана-Бафана», отримавши після першого матчу свою порцію компліментів, а значить, і впевненості у власних силах, підтримувані «Лофтус Версфельд Стедіум», з перших хвилин гри постаралися позначити територіальну перевагу. І не важливо, що в рейтингу ФІФА африканці відстають від свого суперника на 67 позицій - це ЧС, тут має значення тільки «тут і зараз».
Уругвайці, у свою чергу, спробували використовувати свої козирі, а саме щільний пресинг і швидкісні контратаки. І, треба сказати, що внаслідок одного такого контрвипаду вже на 8-й хвилині Хорхе Фусіле ледь не покусав супротивників результативним ударом, та техніка удару підвела.
А от у кого з технікою удару проблем не було і немає, так це Дієго Форлан. Це твердження головна ударна сила Уругваю, один з найсильніших форвардів, які виступають у Європі, на 24-ій хвилині довів ще раз. Не було супермомента, не було стрімкої комбінації, не було нічого. Просто видатний удар видатного форварда, а те, що рикошет допоміг - так на те вони й видатні, що їм Фортуна благоволить! Ось так ефектно Уругвай вийшов вперед.
Збірна ПАР пішла в атаку ще активніше. Правда, і уругвайські футболісти охоче використовували свої моменти для атак. Ініціатива переходила від одних до інших, але до реальних погроз справа доходила нечасто. М'яч більше тримався у ПАР, але вишуканішими, винахідливішими в атаці діяли саме їхні противники.
Правда на 66-й хвилині і африканці напрацювали на свій гольовий момент. Це Катлего Мпхела, запоровшій пару гольових моментів у матчі з Мексикою, продовжив своє безславне справу і у звітній грі. Зігравши головою на випередження після подачі з правого флангу, форвард виявився неточним.
Відповідь Уругваю, правда, виявився теж не з божественних - чудову контратаку запоров Едісон Кавані, не потрапивши по м'ячу після передачі невгамовного Форлана.
З часом Уругвай почав перехоплювати ініціативу, їх атаки ставали все гостріше і на 77-й для африканців грім грянув другий раз за гру. Кіпера господарів Ітумеленга Кхуне, відмінно, до речі, проводив матч, власні захисники кинули лицем до лиця з Суаресом. Уругваєць прокинув м'яч повз воротаря і, зіткнувшись з ногою Кхуне, впав - воротареві червона, команді пенальті.
Можливо, Массімо Бузакка, якого в Україні до цих пір згадують незлим тихим словом за видалення Владислава Ващука на ЧС в 2006-му, міг і жовтою обмежитися. Але такий вже цей швейцарець - подобається йому червоні роздавати.
... А на покидав поля Кхуне було боляче дивитися ...
У який вийшов на заміну кіпера Джозефс Мунібу шансів не було - адже до позначки підійшов Форлан. Як же Дієго реалізував 11-метровий! 2:0 на користь Уругваю!
Після цього командам залишалося лише догравати в очікуванні фінального свистка. Але збірна ПАР примудрилася пропустити ще раз - це Альваро Перейра з близької відстані головою розстріляв ворота супротивника після навісу Суареса.
Тепер, щоб розгледіти шанси ПАР на вихід в 1 / 8, уболівальникам цієї збірної доводиться одягати окуляри.
Матеріали: Сергій ГРОМОВ, Sport.ua
ПАР - Уругвай - 0:3
Преторія. Стадіон «Лофтус Версфельд».
ПАР: Кхуне, Мокоєна, Кхумало, Дікгасой, Масілела, Лечолоньяне (Морірі, 57), Гакса, Модісе, Тшабалала, Пієнаар (Джозефс, 79), Мпхела
Уругвай: Муслера, А. Перейра, Годін, Лугано, Перес (Гаргано, 91), М. Перейра, Фусіле (А. Фернандес, 71), Аревало, Кавані (С. Фернандес, 90), Суарес, Форлан
Арбітр: Массімо Бузакка (Швейцарія)
Форлан (24, 80 - з пенальті), А. Перейра (95)
Пієнаар (6), Дікгасой (43)
Кхуне (76, фол останньої надії)
Удари (в ствір): 7 (3) - 12 (5)
Кутові: 3 - 4
Офсайди: 2 - 1
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 549 | Додав: Roland | Теги: ЧС-2010, збірна ПАР з футболу, Футбол, збірна Уругваю з футболу | Рейтинг: 0.0/0