Головна » 2010 » Січень » 27 » "Динамо" не зуміло обіграти "Хапоель"
09:45
"Динамо" не зуміло обіграти "Хапоель"
Динамо Київ, Товариські матчі, ЗбориКиївське "Динамо" вперше в нинішньому міжсезонні не змогло здобути перемогу. У контрольному поєдинку проти "Хапоеля" з Петах-Тікви глядачі так і не дочекалися забитих м'ячів - 0:0.
Як повідомляє офіційний сайт ФК "Динамо", підопічні Газзаєва впродовж всього поєдинку, часом подовгу замикаючи суперника на його половині поля. Відмінний момент відкрити рахунок був у Гусєва, але м'яч після його удару на 74-й хвилині відобразила штанга. Через пару хвилин не реалізував вихід один на один Зозуля ... Одним словом - матч нереалізованих можливостей.
"Динамо" (Київ) - "Хапоель" (Петах-Тіква) - 0:0
"Динамо" (1-й тайм): Богуш, Маграо, Хачеріді, Алмейда, Бетао, Вукоєвич, Калитвинцев (Несмачний, 30), Каддурі, Нінкович, Гусєв, Мілевський.
"Динамо" (2-й тайм): Бойко, Несмачний, Хачеріді, Бетао, Михалик, Вукоєвіч, Гусєв, Єременко, Гармаш, Алієв і Зозуля.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 438 | Додав: Roland | Теги: Товариські матчі, Збори, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0