Головна » 2013 » Лютий » 5 » Динамо обіграє Оцелул на старті Marbella Cup
10:10
Динамо обіграє Оцелул на старті Marbella Cup
Оцелул, Олег Блохін, Динамо Київ, Андрій Цуріков, Сергій СидорчукАндрій Цуріков приніс перемогу команді Олега Блохіна
Київське «Динамо» з перемоги стартувало на Marbella Cup матчем з румунським клубом «Оцелул».
Перший матч киян на другому зборі видався не самим видовищним. У зв'язку з відсутністю збірників Олег Блохін розбавив склад молоддю, яка яскравої гри не продемонструвала.
Щось схоже на гольовий момент біля воріт румунів трапився аж у середині першого тайму - Сидорчук «перевірив» воротаря суперника дальнім ударом, той відбив перед собою, але грав на добиванні Кравця випередив захисник, вибивши сферу на кутовий.
Через мить вже Богданов вистрілив - штанга!
Проявляв активність у цьому матчі Кравець, але його підводила техніка - то прийом невдалий, то удар ... Але забили кияни все ж за допомогою Артема - форвард пройшов по флангу і прострілив у штрафну, де Цуріков підставив ногу, зігравши на випередження. Цей гол згодом став останнім і приніс перемогу «Динамо». Тепер віце-чемпіонам України чекає зустріч з бразильським «Атлетіко Паранаенсе», який розгромив болгарський «Людогорец» 6:2.

«Динамо» - «Оцелул» - 1:0
Гол: Цуріков, 62
«Динамо»: Бойко, Віда (Цибульник, 71), Михалик, Люлька, Тайво, Аруна (Буяльський, 63), Богданов (Даніло Сілва, 69), Сидорчук, Цуріков, Кравець (Рубен, 63), Коркішко (Калитвинцев, 55 )
«Оцелул» - 1 тайм: Граховац, Койоц, сіргіт, Костін, Любінковіч, Джурджу Габріель (К), Нягу, Парасків, Астаф'єв, Діді, Йорга
2 тайм: Бранец, Чірья, Бенга, Сіповіч, Попеску, Філіп, Газаль (Койоц 72), Захарія, Тудор, Ванч, Штромайер
Попередження: Сидорчук 15, Цуріков 81 - Астаф'єв 38, Штромайер 89
Вилучення: Попеску 83
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 346 | Додав: Roland | Теги: Сергій Сидорчук, Андрій Цуріков, Олег Блохін, Оцелул, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0