Головна » 2009 » Грудень » 14 » «Динамо» - проміжний лідер
10:07
«Динамо» - проміжний лідер
динамо, кравець, мілевський, шевченко, газаєєв, тавріяКиївське «Динамо», в драматичному поєдинку обігравши у Сімферополі «Таврію», повернулася на перший рядок турнірної таблиці чемпіонату України напередодні зимової перерви. Перемогу підопічним Валерія Газзаєва приніс м'яч, забитий наприкінці зустрічі який вийшов на заміну Артемом Кравцем.
Київське «Динамо» матч 17-го туру національного чемпіонату грало в Сімферополі проти місцевої «Таврії». Напередодні киян у турнірній таблиці обійшов донецький «Шахтар», а тому, щоб піти на зимову перерву довжиною 2,5 місяця одноосібним лідером, «Динамо», що зіграв до неділі на дві зустрічі менше «гірників», необхідно було перемагати свого чергового суперника. Настрій у гостей було, напевно, не самих райдужних - при впевненому виступі на внутрішній арені свій шлях у єврокубках синьо-білі закінчили, програвши в середу вдома «Барселоні». Таким чином, завдання на сезон у киян залишилася одна - перемога в чемпіонаті України. Однак сімферопольці, до звітного матчу що йшли в турнірній таблиці п'ятими, зовсім не горіли бажанням просто так розлучатися з окулярами. У разі перемоги над «Динамо» «Таврія» виходила на четверте місце в табелі про ранги українського футболу.
Матч на засніженому полі сімферопольського РС «Локомотив» розпочався атаками «Динамо», який по флангах розганяли Андрій Ярмоленко та Олег Гусєв. Націлені ж були передачі київських вінгера були на Артема Мілевського, якому з глибини допомагав Андрій Шевченко.
Що ж до господарів, їх передачі в основному адресувалися висунутого вперед Лакі Ідахор, який за м'яч чіплявся вкрай рідко.
Проте вже на восьмій хвилині тактика контратак, навмисне обрана господарями або нав'язана суперником, перестала бути актуальною. Черговий прохід Ярмоленко по лівому флангу завершився передачею на лінію воротарської, де ледь вловимим дотиком Мілевський, зігравши на випередження, переправив м'яч у сітку. Гол вийшов майже такий самий, що Артем забив у ворота «Барселони».
Господарі спробували активізуватися, проте кияни без особливих зусиль відсунули гру від своїх воріт, а через 20 хвилин після першого м'яча забили і другий. Фірмовий удар зі штрафного вдався Шевченко, який, відправивши м'яч поверх «стінки», шансів Вадим Деонас не залишив. Втім, варто сказати, що стрибок голкіпера господарів вийшов передчасним - воротар вже опускався на газон, коли м'яч пролетів над його руками.
Здавалося, гра зроблена, однак здаватися «Таврія» не збиралася. Дуже небезпечно головою після подачі зі штрафного бив Ідахор, але м'яч пройшов в метрі від стійки воріт. На цьому господарі не заспокоїлися і
езадолго до перерви зуміли зрівняти рахунок, причому гол у виконанні сімферопольської команди вийшов на диво.
Васил Гігіадзе отримав м'яч у штрафному киян, обіграв Айілу Юссуфа і пробив у дальню від Олександра Шовковського «дев'ятку».
Справитися з таким ударом голкіпер не міг. М'яч рикошетом від штанги опинився в сітці. Вболівальники «Таврії» пожвавилися і погнали свою команду вперед. Зрозуміло, господарі пішли вперед, проте до перерви забити більше не зуміли. За роздягальню команди пішли при мінімальній перевазі «Динамо», але було зрозуміло, що цим справа не закінчиться.
Друга половина зустрічі почалася атаками «Динамо», але в середині тайму сімферопольці вирівняли гру і почали все частіше доставляти проблеми Шовковському. Сергій Пучков зняв з гри Гігіадзе, замість нього вийшов Руслан Платон, і буквально відразу ж господарі зрівняли рахунок у матчі. Свій третій м'яч у чемпіонаті забив Ідахор. Екс-форвард київського клубу ударом головою в падінні вразив ворота гостей. Правда, на момент флангової подачі нігерієць, швидше за все, перебував в офсайді.
Однак відібрати очки в «Динамо» «Таврії» все-таки не вдалося. Вийшов на заміну, Артем Кравець після відмінної передачі Шевченко забив третій м'яч у ворота Деонас.
Кияни перемогли з рахунком 3:2 і на зимову перерву пішли лідерами чемпіонату.
В інших матчах неділі донецький «Металург» вдома з мінімальним рахунком обіграв «Карпати», а «Металург» запорізький в гостях був сильнішим за «Кривбасу» (3:1).
Інші новини ПФЛ України, а також Кубка і Суперкубка країни, подробиці матчів і положення команд у турнірній таблиці можна подивитися на сторінці чемпіонату України.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 609 | Додав: Roland | Теги: кравець, газаєєв, таврія, Динамо, Шевченко, мілевський | Рейтинг: 0.0/0