Головна » 2010 » Серпень » 18 » Динамо рятується в матчі з Аяксом
09:24
Динамо рятується в матчі з Аяксом
новини, новости, новини футболу, новости футбола, футбольні новини, футбольные новости, Динамо Київ, Ліга ЧемпіонівКиївське "Динамо" добилося не кращої результату в домашньому поєдинку раунду плей-офф Ліги чемпіонів проти "Аякса". Головна проблема - пропущений гол, який тепер дає деяку перевагу віце-чемпіону Голландії.
У "Аякса" входить в традицію завершувати внічию єврокубкові матчі. Нагадаємо, що першого свого суперника - грецький ПАОК - підопічні Мартіна Йола пройшли завдяки більшій кількості м'ячів, забитих на його полі. І, як кажуть, знову взялися за старе.
Втім, все могло обернутися інакше, будь кияни більш наполегливі в першому таймі. Гра у них - особливо в перші чверть години - йшла, і часом здавалося, що необхідний якийсь додаткове зусилля, щоб домогтися успіху. Але дотиснути "Аякс" не вдалося, а гості поступово відсунули гру від своєї штрафної, збили темп і нагадали динамівцям про їх власні проблеми в обороні.
Тут варто віддати належне Валерію Газзаєву. Не кожен тренер в такий відповідальний момент ризикне довірити місце в основі 17-річному воротарю, який не те, що не грав на подібному рівні, а взагалі проводив у складі "Динамо" перший матч. Хто знає, як би все обернулося, якби на місці Коваля Бойко. Але ризик виправдав себе - ще до перерви Коваль в декількох епізодах врятував "Динамо" від неприємностей. Та й взагалі заслужив найвищих оцінок.
Щоправда, найбільші неприємності концентрувалися в невеликому часовому відрізку. Спочатку Гармаш отримав друге попередження, не зумівши вірно виконати підкат. А через кілька секунд "Аякс" реалізував той самий "гармашевскій" стандарт - Вертонгена позиційно переграв Алмейду і головою переправив м'яч у сітку.
На щастя, "Динамо" протистояв суперник, який і сам небезгрешен в обороні. Хоча в гольовий ситуації варто виділити не стільки ляп Олегер, скільки дії трьох гравців київської команди. Коваль потужно вибив м'яч від своїх воріт, Ярмоленко нав'язав боротьбу Олегер, фактично змусивши того допустити помилку. Нарешті, Гусєв підібрав м'яч, вийшовши один на один і не залишивши шансів воротареві "Аякса" - 1:1.
На тому і порішили. А далі - відповідальна гра і простий висновок: обіграти голландців на "Амстердам Арені-" можна. Скажімо, ніхто не знає, як поведе себе "Аякс", якщо йому доведеться відіграватися, а "Динамо" отримає можливість проводити свої улюблені контратаки. Але! Щось потрібно робити і з власної обороною. А інакше Ліги чемпіонів не видно.
Ліга Чемпіонів. Плей-офф раунд
"Динамо" - "Аякс" - 1:1 (0:0)
Голи: Вертонгена, 59 (0:1); Гусєв, 65 (1:1)
"Динамо": Коваль; Леандро Алмейда; Бетао; Попов; Вукоєвич; Єременко; Михалик; Гармаш; Гусєв. (Данило Сілва, 81); Ярмоленко (Андре Феліпе, 70); Шевченка (Ель-Каддурі, 76)
"Аякс": Стекеленбург; Вертонгена; Олегер; Аніта (Сулейману, 63); Ван дер Віль; де Зеув; Ено (Еріксен, 69); Емануельсон; де Йонг; Суарес; Ель-Хамдауі
Попередження: Гармаш, 30, 58; Вукоєвич, 61 - Аніта, 42
Вилучення: Гармаш, 58 (друге попередження)
За матеріалами: Террикон
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 436 | Додав: Roland | Теги: Новости футбола, новини футболу, Ліга чемпіонів, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0