Головна » 2013 » Лютий » 15 » Динамо задовольняється нічиєю з Бордо
09:41
Динамо задовольняється нічиєю з Бордо
футбол, Олег Гусєв, Ліга Європи, Динамо Київ, бордо«Динамо» завершило свій перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Бордо» бойовою нічиєю - 1:1. «Бойовий» - не тому що обидві команді в рівній мірі продемонстрували свій бійцівський дух (на полі було видно лише господарів), а тому що той настрій, з яким провели 90 хвилин поєдинку з французами «динамівці» інакше, як «бойовим» не назвеш . Видна рука Блохіна-вихователя: кияни билися за кожен м'яч, несамовито пресингували суперника, виборювали перемогу до останньої хвилини. А ось руки Блохіна-тренера поки помітно не було - окрім підвищеної самовіддачі, гра «Динамо» мало, чим відрізнялася від тієї, що коштувала звільнення російському фахівцю Юрію Сьоміну.
На все, втім, свої пояснення. Наприклад, беззуба гра в атаці, яка раз у раз виявлялася в незграбних примітивних діях в момент необхідності ухвалення рішення біля чужих воріт, може бути пояснена відсутністю у складі Брауна ідей. Чому у команди, що ставить перед собою серйозні завдання, у розпорядженні, як з'ясовується, лише один боєздатний форвард - велике питання. Адмір Мехмед, випущений Блохіним в лінію атаки, як і всі його партнери по команді старався з усіх сил, але швейцарець - не нападник. Немає в нього властивою хорошим нападником рішучості, нахабства, якщо хочете ... Згадайте, як на м'яч в чужій штрафній, змітаючи всіх і вся на своєму шляху, йде той же ідей. І порівняйте це з сьогоднішньою, часом зайво академічною грою Мехмед ... Різниця очевидна.
Що ж стосується того, що «Динамо» цілком стерпно зіграло в обороні, так визнаємо, що в цьому є і заслуга «Бордо». Давно не доводилося бачити в єврокубках команду з топ-ліги, яка б так відверто грала від оборони, не думаючи ні про що інше. Французи сьогодні справили враження середняка УПЛ і якщо б не рятівні для них перекладини, повинні були відвезти з Києва не один пропущений м'яч. Тому що хоча гості і зробили ставку на оборону, оборона ця не виглядала непрохідною.
Перший небезпечний момент у матчі створили «динамівці», контролюючі хід поєдинку із перших до останніх хвилин. На 9-й хвилині Кранчар в своєму стилі потужно приклався по м'ячу з-за меж штрафного - кіпер «Бордо» Седрік Каррассо в стрибку переводить м'яч на кутовий!
До речі, кутові у виконанні киян в цьому матчі - окрема тема. Добре, звичайно, коли у команди з'являються награні комбінації - як подача Велозу на ближню штангу, де чатує Віда, - але все-таки сюрприз, повторений кілька разів, сюрпризом бути перестає. «Динамівцям» слід придумати якусь ще заготівлю, тому що до вищенаведеної футболісти «Бордо» звикли на другий раз.
Отже, «Динамо» володіло ініціативою, плели мережива своїх атак, але швидкості в матчі залишалися невисокими. До небезпечних моментів біля воріт команд справа не доходила. Зате, коли дійшло (на 20-й хвилині), рахунок тут же був відкритий. Це Лукман Аруна блискуче відгукнувся на передачу Тайє Тайво з флангу і гарматним ударом розстріляв ворота Каррассо - 1:0!
Радість переповненого НСК «Олімпійський» тривала менше 3-х хвилин. Грегорі СЕРТИКО на правому фланзі примудрився проскочити повз двох «динамівців» і викотити м'яч під удар Людовіку Обраняку, який таким же гарматним, як у виконанні Аруна, ударом вразив дальній кут воріт Коваля.
До кінця тайму «динамівці» намагаються відновити зачепив, але безуспішно. Фантастичну можливість упускає Ярмоленко на 33-й хвилині, коли, пробиваючи з лінії воротарського, відправляє м'яч вище воріт! Да уж, «Реал» зачекає ...
Ну а на 41-й Аруна ледь не оформляє дубль! Знову найпотужніший удар, воротар, не ворухнувшись, проводжає м'яч поглядом, але на шляху сфери виявляється не сітка воріт «Бордо», а поперечина!
Другий тайм господарі почали ще активніше, ніж перший. «Динамо» безроздільно панує на полі, але дивідендів від цього, як і раніше витягти не може. На 68-й хвилині ще один 100-відсотковий момент для взяття воріт упускає Роман Безус! Після передачі з правого флангу ніким неприкритий хавбек «Динамо» прийняв м'яч в штрафній «Бордо», але з рішенням забарився і його запізнілий удар заблокував захисник.
Ну а кульмінацією другого тайму став епізод на 75-й хвилині. Вийшов на заміну Олега Гусєва завалюють в штрафний гостей, і арбітр вказує на точку. До м'яча підходить сам потерпілий, розбігається, б'є ... і потрапляє в поперечину! Знову каркас воріт рятує французів від пропущеного м'яча!
Всі залишився до кінця матчу, «Динамо» проводить в атаках, але фінальний свисток арбітра фіксує нічию 1:1. Результат, звичайно, не з кращих. Але з іншого боку - «Бордо» і близько не виглядає непрохідною командою. А значить, доля «динамівців» в їх власних руках.

«Динамо К» - «Бордо» - 1:1
Голи: Лукман Аруна, 20 - Людовик Обраняк, 23
«Динамо К»: Максим Коваль, Домагой Віда, Євген Хачеріді, Тайє Тайво, Роман Безус, (Денис Гармаш, '69), Лукман Аруна, Мігель Велозу, Ніко Кранчар, (Олег Гусєв, '61), Тарас Михалик, Андрій Ярмоленко , Адмір Мехмед, (Марко Рубен, '78)
«Бордо»: Седрік Каррассо, Бенуа Тремулінас, Жюльєн Фобер, Людовик Сані, Марк Планюс, Енріке, Грегорі СЕРТИКО, Людовик Обраняк, Ярослав Плашил (Андре Бійого Поко, '92), Давид Бельон, (Анрі Сайвена, '61), Ніколя Моріс-Белі, (Дієго Ролан, '66)
Попередження: Лукман Аруна, 25. Тарас Михалик, 55. Роман Безус, 64. - Грегорі СЕРТИКО, 85.
На 76-й хвилині Олег Гусєв («Динамо») не реалізував пенальті (перекладина)
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 409 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Олег Гусєв, Футбол, бордо, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0