Головна » 2012 » Вересень » 29 » Динамо - Зоря - 1:0 «Зоря» не зіпсувала дебют Олегу Блохіну
09:40
Динамо - Зоря - 1:0 «Зоря» не зіпсувала дебют Олегу Блохіну
футбол, Українська прем'єр-ліга, Зоря Луганськ, Динамо КиївВдалі заміни, проведені у другому таймі, принесли непросту перемогу Олегу Блохіну в його дебютному матчі на посаді головного тренера київського «Динамо».
У вболівальників київського клубу були всі підстави з тривогою очікувати домашнього матчу проти «Зорі» - адже неспроста прямо перед матчем диктор на «Олімпійському» ще раз нагадав уболівальникам на трибунах, що це саме луганська команда позбавила «динамівців» можливості поборотися за титул чемпіона в минулому сезоні.
Олег Блохін не став робити ніяких революцій в складі, хіба що несподівано було не побачити в «старті» португальця Велозу, а ще варто відзначити той факт, що, незважаючи на чотири пропущені м'ячі в кубковому матчі саме Олександру Шовковському був довірений пост у воротах і капітанська пов'язка. Що стосується «Зорі», то Юрій Вернидуб обрав відверто оборонний варіант, висунувши далеко вперед Майкона, який повинен був хоч якось заважати господарям у розвитку атаки.
І треба сказати, що ця тактика дуже продуктивно працювала у виконанні гостей. Дуже компактно розташувавшись на своїй половині поля, луганська оборона була вельми гнучкою і рухливою, перекриваючи всі вільні підступи до воріт. До того ж, гравці «Зорі» не гребували і тактики дрібного, часом жорсткого фолу, ще в середині поля зриваючи комбінації господарів.
Перший схожий на небезпечний момент господарі створили лише на 19-й хвилині, коли після верхової передачі Гусєва і знижки Ярмоленко ідей не дотягнувся до м'яча у штрафному «Зорі». А ось взаємодія Кранчара і Богданова на кінець третини матчу повинно було приносити успіх, але після удару останнього при виході один на один з Постранський захисник встиг вибити м'яч, що летить у порожні ворота. Ну а під завісу тайму Ярмоленко, не чекаючи свистка при розіграші штрафного, накинув м'яч на лінію воротарського, а там ідей, в падінні пробиваючи головою, відправив м'яч поруч зі штангою.
Після перерви головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб зробив цілком прогнозовану заміну - замість абсолютно інертного Майкона вийшов Ідахор, але йому довелося зайнятися не своєю безпосередньою роботою, а активно допомагати партнерам по команді стримувати ставали все більш агресивними атаки «Динамо». У ці хвилини перевага киян стало переважною, але п'ятниця була не днем ​​ідей. На 51-й хвилині Кранчар вивів нігерійця ідеальною передачею на ударну позицію, але м'яч від ноги форварда полетів набагато вище воріт.
Основна загроза воротам Постранського виходила з лівого флангу, де Тайво і Ярмоленко раз за разом перегравали Ярмаша і Каменюку, але, схоже, надмірне бажання «динамівців» скоріше домогтися успіху позбавляло їх холоднокровності в ключові моменти. Пік активності атак «Динамо» припав на кінець години гри. Гусєв і Кранчар виконували кутові - захист «Зорі» насилу розряджала ситуацію біля своїх воріт. На 66-й хвилині ідей знову опинився в центрі уваги - його удар в кут воріт був хороший, але не менш гарний був і політ Постранського, коли йому вдалося перевести м'яч на кутовий.
Гості лише раз по-справжньому наблизилися до воріт Шовковського, але ледь не добилися успіху. Після кутового у виконанні Ліпартіі голкіпер «Динамо» не дотягнувся до м'яча, Ідахор зміг завдати удару головою, і м'яч по високій дузі полетів у напрямі дальнього кута воріт, але там на своїй позиції опинився Тайво і головою вибив м'яч в поле.
Незабаром Олег Блохін вирішив вдатися до замін, і першим вийшов, як виявилося, герой матчу - Раффаеле замінив Кранчара. Коли ж через 10 хвилин на полі з'явився Артем Мілевський, його взаємодія з Раффаеле принесло киянам такий бажаний гол. Господарям серією коротких передач вдалося розірвати цілісність оборони «Зорі» в центральній зоні, і Мілевський тонкою передачею знайшов зліва вільну зону, в яку увірвався Раффаеле. Постранський кинувся навперейми гравцеві «Динамо», але було пізно - форвард був першим на м'ячі і вразив ближній кут воріт.
Поступаючись у рахунку, «Зоря» зробила спробу додати в активності, але втома і измотанности вже дали про себе знати. Олег Блохін зміцнив оборону Юссуфом, і всі атаки луганчан закінчувалися далеко від володінь Шовковського.
У додані 4 хвилини господарі цілком спокійно контролювали м'яч і довели гру до перемоги. 1:0 - свого роду історичний момент, «Динамо» святкує першу перемогу, будучи веденим Олегом Блохіним.

«Динамо» - «Зоря» - 1:0
Раффаеле Каетано, 81
«Динамо»: Олександр Шовковський, Бетао, Даніло Да Сілва, Євген Хачеріді, Тайє Тайво, Андрій Ярмоленко, (Айіла Юссуф, '86), Огнен Вукоєвич, Олег Гусєв, Андрій Богданов, (Артем Мілевський, '80), ідей Браун, Ніко Кранчар, (Раффаеле Каетано, '71)
«Зоря»: Віталій Постранський, Григорій Ярмаш, Максим Ігорович Білий, Нікола Гнатович, Тоні Шуніч, Олександр Грицай, Павло Худзік, (Желько Любенович, '70), Джаба Ліпартія, (Іван Родич, '78), Ілля Галюза, Микита Каменюка , Олівейра Майкон, (Лакі Ідахор, '46)
Олег Гусєв, 91. - Ілля Галюза, 32. Олівейра Майкон, 40. Григорій Ярмаш, 72. Лакі Ідахор, 75.
Удари (в створ): 15 (5) - 6 (4)
Кутові: 6 - 2
Офсайди: 8 - 7.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 478 | Додав: Roland | Теги: Зоря Луганськ, Футбол, Українська Прем'єр-Ліга, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0