Головна » 2010 » Жовтень » 30 » Дискваліфіковано за. .. імітацію суддівського свистка
22:58
Дискваліфіковано за. .. імітацію суддівського свистка
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, барселона, пінтоУЄФА дискваліфікував на два матчі воротаря іспанського футбольного клубу "Барселона" Хосе Мануеля Пінто.
Голкіпера було покарано за те, що в одному з епізодів недавнього матчу групового етапу Ліги чемпіонів з датським "Копенгагеном" (2:0) він зімітував свисток арбітра, перервавши тим самим атаку суперника, пише іспанське видання Sport.
Епізод, за який покарали Пінто, стався на 26-й хвилині зустрічі, що відбулася 20 жовтня. Нападник "Копенгагена" Сезар Сантін вийшов один на один з воротарем "Барселони", однак, почувши свисток, вирішив, що був офсайд, і зупинився. Французький арбітр матчу Стефан Ланнуа дав командам можливість продовжити гру і не став карати Пінто жовтою карткою.
Пінто взяв участь у грі з "Копенгагеном" через хворобу основного воротаря "Барселони" Віктора Вальдеса, якому в ніч перед матчем з датчанами стало зле. 23 жовтня в грі чемпіонату Іспанії з "Сарагосою" (2:0) ворота "Барселони" знову захищав Вальдес.
Укрінформ
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 447 | Додав: Roland | Теги: Барселона, новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, пінто, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0