Головна » 2011 » Липень » 27 » Для Динамо історичні моменти - це лише моменти ....
09:11
Для Динамо історичні моменти - це лише моменти ....
Рубін, Динамо Київ, Ліга чемпіонів, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуПередбачалося, що матч проти «Рубіна» вийде важким для киян. Передбачалося, що «Динамо» - фаворити, хоча б у домашній грі. В обох країнах - що в Росії, що в Україну, - шанси «Рубіна» на успіх у Києві оцінювалися з величезним скепсисом. Передбачалося, що в ювілейний, 30-й сезон в Лізі (Кубку) чемпіонів, "Динамо" подарує своїм уболівальникам радісні емоції. Щось на зразок гордості, ейфорії, гарного настрою, нарешті.
Доводиться констатувати, що «подарунком» всім нам стала ляпас від третьої команди Росії (за підсумками минулого сезону), що виступала в Києві без цілого ряду своїх основних гравців. Київ отримав 0:2 і, враховуючи якість оборони казанців, особливо, в іграх на своєму полі, що залишився до матчу-час ми можемо годувати свій оптимізм лише спогадами про поєдинки з «Трабзонспором» в 2004-м і трепетної надією на удачу. Бо фактичних передумов до проходу навіть ТАКОГО «Рубіна» ТАКИМ «Динамо» не дуже то й видно.
Почалося все, як у страшному сні. Йшла лише 6-а хвилина зустрічі, а захист «Динамо» вже примудрилася привезти собі гол. В по суті досить рядовий атаці Гекденіз Караденіз віддав на Крістіана Нобоа і той, здається, вже втратив м'яч, як раптом Пап Діакате незграбно розступився перед еквадорців, пропустивши того в штрафну Шовковського. Хавбек «Рубіна» прострілює і на дальній штанзі Алан Касаєв випереджає Бадра Ель Каддурі - м'яч у сітці воріт «Динамо».
Гра в атаці у «Динамо» не ладиться. «Темна конячка» Браун ідей перебуває на голодному пайку - потенціалу динамівської півзахисту не вистачає, щоб подолати заслін з мобільного оборони гостей і постачати нігерійця передачами. Єдина світла пляма в центрі поля - Лукман Аруна, чиї нестандартні дії часто бентежать противника. Правда, партнери екс-гравця «Монако» встигають за ним не завжди. Роман Єрьоменко, який славиться своїми філігранними передачами, провів, можливо, свій найгірший матч за «Динамо» - такої кількості шлюбу від фіна ніколи не доводилося бачити. Олег Гусєв та Андрій Ярмоленко звично активні, ось тільки першого казанці дуже уважно позбавляють оперативного простору, на якому він міг би розігнатися, а другий часто заграється і, як наслідок, блищить часто абсолютно непотрібним дриблінгом - ефектно обігравши двох, неефективно втрачає м'яч на третьому.
«Рубін» ж грає дуже чіпко, не притискаючись до своїх володінь. Зустрічає противника, ледь той зазіхає на половину поля казанців і намагається жалити контратаками. Незважаючи на те, що не найкращі кондиції атаки «Рубіна» видно неозброєним поглядом, кілька разів гості, особливо зусиллями Касаєва на правому фланзі, доставляють м'яч до володінь Шовковського.
На 22-й хвилині Андрій Ярмоленко, втомившись від спроб одноосібно обіграти всю команду протиборчу, наважується на удар здалеку і кіпер «Рубіна» Сергій Рижиков насилу переводить м'яч на кутовий.
На 27-й хвилині у команд, вірніше, у двох їхніх представників, виходить справжній футбольний шедевр. Олег Гусєв блискуче б'є «ножицями», а Рижиков не менш блискуче цей удар парирує. Зафіксований арбітром у киянина офсайд кілька змащує ефектність моменту.
Три хвилини потому дриблінг Ярмоленко, чи не єдиний раз у матчі, виявляється не тільки ефектним, а й ефективним - Андрій здорово звільняється від опіки на лівому фланзі і прострілює в штрафну противника. На жаль, перший на м'ячі Рижиков.
33-а хвилина принесла господарям найреальніший шанс у матчі розпечатати ворота гостей. Після класної знижки головою стрибучого Діакате Огнен Вукоєвич потужно пробиває в поперечину. Повторний постріл від Діакате блокує захисник «Рубіна». Взагалі, своєрідний гравець Пап Діакате - в боротьбі на другому поверсі чужій штрафній він продавлює супротивників, як справжній Янкер або Коллер, всіляко проявляє активність і завжди готовий запалити своє прізвище на табло. Але, на жаль, Вукоєвич його відмінну знижку не реалізував, і хто згадає про неї вже п'ять хвилин по тому фінального свистка? Натомість перший гол, що ліг тягарем на його совість, сенегальця будуть пригадувати ще довго. І, до речі, справедливо. Тому що після результативних помилок біля своїх воріт, не результативні подвиги у чужих, любові до захисників не додають.
Другий тайм пройшов для «Динамо» ще гірше першого. Ще один гол в свої ворота, а в атаці виходить менше і того мізеру, що був у першій половині гри. На 67-й хвилині Хачеріді завалює вибігає на простріл Олексія Медведєва і Бібрас Натхо чітко реалізовує 11-метровий. Зазначимо, що за пенальті провину повинен прийняти на себе не один тільки Хачеріді, але і Каддурі, який, в черговий раз проваливши свою позицію, дав можливість Караденіз безперешкодно прострелити уздовж воріт Шовковського. Огидний матч провів марокканець! Поряд з Єременко - можливо, найгірший з і так небліставшего в цей вечір складу «Динамо».
Юрій Сьомін робить заміни. Випускає Мілевського, Нінковича, потім і Алієва. Шевченко так і залишається в запасі. Ну а чому в «повністю укомплектованою» команді, заміни ось вже у котрий раз не здатні підсилити гру в матчі із серйозним суперником, залишається тільки гадати.
В активі Нінковича - небезпечний удар з-за меж штрафного наприкінці матчу, і, ймовірно, один-два небезпечні удари по імені «на лічені сантиметри повз», «впорався воротар» і т.д., все, чого можна очікувати від сербського півзахисника, ось вже котрий сезон животіє в запасі «Динамо», але, тим не менш, як і раніше зустрічає кожен новий футбольний рік у складі команди.
Мілевський продовжує перебувати на спаді. У матчі з «Рубіном» більше, ніж за півгодини ігрового часу, форвард не показав зовсім нічого. Алієв, якого президент «Динамо» Ігор Суркіс нещодавно називав «секретною зброєю», - зброя секретне, мабуть, навіть для своїх. Його покупка-повернення Києвом виглядає виправданою тільки в тому випадку, якщо сума, виплачена «Локомотиву» з кишені самого футболіста, повністю дорівнює сумі трансферу, а якийсь невеликий її доважок пішов у казну київського «Динамо».
Фінальний свисток. Пригнічені особи футболістів в білому. На Хачеріді боляче дивитися, але на табло дивитися болючіше. Тепер Києву потрібно відіграватися. Юрій Сьомін це розуміє. Але чи розуміє він, як це здійснити? ..

«Динамо» - «Рубін)» - 0:2
«Динамо»: Олександр Шовковський, Бадр Ель Каддурі, Данило Да Сілва, Євген Хачеріді, Папе Діакате, Роман Єременко, (Олександр Алієв, '86), Лукман Аруна, Олег Гусєв, (Мілош Нінкович, '78), Андрій Ярмоленко, Огнен Вукоєвич, (Артем Мілевський, '55), ідей Браун
«Рубін)»: Сергій Рижиков, Крістіан Ансальді, Роман Шаронов, Саба Квірквелія, Сальваторе Боккетті, Бібрас Натхо (Алішер Джалілі, 92), Гекденіз Караденіз, Крістіан Нобоа, Алан Касаєв, (Петро Нємов, '69), Сергій Кисляк, Володимир Дядюн, (Олексій Медведєв, '60)
Алан Касаєв, 6, Бібрас Натхо, 68, з пенальті
Євген Хачеріді, 67. - Олексій Медведєв, 65. Гекденіз Караденіз, 70.
Удари (в ствір): 11 (6) - 3 (2)
Кутові: 8 - 1
Офсайди: 2 - 0
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 659 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Новости футбола, Футбол, Ліга чемпіонів, рубін, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0