Головна » 2009 » Грудень » 6 » Для Мессі немає перешкод
10:30
Для Мессі немає перешкод
мессі, барселона, реал, рубін, динамоСуперник «Рубіна» в Лізі чемпіонів «Барселона» у 13-му турі чемпіонату Іспанії в гостях обіграла «Депортіво». Дубль Ліонеля Мессі забезпечив каталонцям непросту перемогу і гарний настрій напередодні виїзду до Києва. Мадридський «Реал», проявивши характер, зумів зламати опір «Альмерії».
У суботу чотирма матчами стартував 13-й тур чемпіонату Іспанії. Мабуть, центральною зустріччю уїк-енду стало протистояння на «Ріасоре», куди в гості до «Депортіво» прибула «Барселона». У каталонців останню пару тижнів дуже щільний графік, доводиться проводити по дві зустрічі за тиждень. Синьо-гранатові з цим режимом справляються цілком непогано, очолюючи турнірну таблицю внутрішньої першості і претендуючи на вихід у весняну фазу плей-офф Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що в заключному турі найпрестижнішого клубного турніру Європи підопічних Хосепа Гвардьоли чекає непростий виїзд до Києва, де місцевим «Динамо» буде ох як потрібна перемога.
Але повернемося до першості Іспанії. «Депортіво» в нинішньому сезоні дивує своєю стабільністю. До 12-го туру підопічні Мігеля Анхеля Лотіни дісталися до п'ятого рядки в таблиці, маючи всього на три очки менше, ніж «Реал». Вообщем, «Барселоні» чекати легкої прогулянки в Ла-Коруньї не доводилося. Гості прогнозовано прибрали ініціативу до себе, організовуючи багатоходові комбінації на володіння Арансубіі. Втім, «Депор» в обороні не пожежа, справляючись з наскоками титулованих каталонців. Це не дивно, адже в якій манері грати проти кращого клубу Європи минулого року всьому світу показав казанський «Рубін».
І нехай Мессі в черговий раз блиснув неабиякою технікою, майстерно виконавши удар з метрів 18-ти до воріт суперника, поклавши м'яч під праву штангу, але гості досить швидко зуміли відновити статус-кво.
Допоміг господарям запалити одиницю на табло голкіпер "Барси" Віктор Вальдес, пустив «метелика». Арансубія вибив м'яч ударом від воріт, сфера від голови Бускетса відскочила до Адріану, який з лінії штрафного головою несильно послав м'яч у бік воріт, а Вальдес в безпечній ситуації ігровий снаряд упустив.
У другому таймі в діях каталонців читалося одне - бажання зберегти сили, аби власники самовільно розступилися і дозволили їм забити такий потрібний гол. Час ішов, а нічого не відбувалося. Навіть заміни Гвардьола робити не поспішав, наче вірив, що стартовий склад себе проявить. «Основа» себе так і не проявила, зате одна єдина заміна тренера зіграла на всі сто. Педро, що замінив Анрі, отримавши м'яч на правому краю штрафного, у дотик з розвороту подав в район штрафного майданчика, де залишився без опіки Мессі підставив голову, відправивши м'яч щільно зі штангою!
Аргентинський нападник знову довів, що не дарма став володарем «Золотого м'яча-2009», отримавши свою команду у важкий момент.
А під кінець основного часу зміцнив успіх каталонців Ібрагімович, разючою ударом завершив контратаку, тим самим, встановивши остаточний рахунок у матчі - 3:1.
Мадридський «Реал» в черговий раз полоскотав нерви своїх шанувальників в домашній зустрічі з «Альмерія». Після поразки в «ель класико» очікувалося, що розлючений «королівський клуб» розірве суперника середньої руки, однак на практиці вийшло інакше.
Господарі, дійсно, потужно почали зустріч, обрушивши град атак на ворота суперника. Хороші моменти відзначитися втратили Ігуаін і Роналду, що не зуміли переграти в ближньому бою воротаря гостей Дієго Алвеса. Успіху мадридці домоглися лише під кінець півгодини гри, коли Серхіо Рамос, відірвавшись від опіки на межі воротарської, замкнув простріл з правого флангу у виконанні Кріштіану Роналду.
Незрозуміло які слова говорив Мануель Пеллегріні в роздягальні підопічним, але в дебюті другого тайму «Реал» було не впізнати. Перебудувавши манеру гри на втримання рахунку, мадридські «академіки з паличками самовдоволеним» стали катати м'яч у центрі поля, особливо не форсуючи події. Розплата пішла у вигляді двох витончених «уколів» суперника у виконанні Соріано та Уче Калу, що скористалися типовою плутаниною в захисних рядах мадридців.
Пеллегріні, відчувши недобре, у середині тайму встрянул команду, випустивши замість інертного ван дер Варта старанного Бензема.
І цей хід чилійського тренера спрацював. Спершу Ігуаїн грамотно оцінив обстановку в плутанині штрафний суперника, після подачі Марсело по «стандарту». Слідом блиснув Роналду, який заробив пенальті, який, щоправда португалець занапастив, зате вчасно нагодився Бензема, загнав м'яч у ціль. Кріштіану не заспокоювався! Через пару хвилин зумів виправитися за нереалізований пенальті, майстерно скориставшись прострілом Ігуаїн, і направив м'яч у ціль з лінії воротарської.
А наприкінці матчу невгамовний Роналду відзначився і з негативного боку, заробивши другий «гірчичник» за грубий удар ззаду по нозі Ортіс. «Реал» переміг 4:2 і знову продемонстрував, що в першу чергу сам собі створює проблеми по ходу матчу.
«Севілья» втратила дорогоцінні очки в домашньому протистоянні з «Вальядолідом», яке ознаменувалося розсипом карток жовтого та червоного кольору.
Гості в середині першого тайму зусиллями ангольського нападаючого Гонсалвес Манучо вийшли вперед, а в компенсований час першої половини зустрічі Луїш Фабіано з пенальті відновив рівність. У другому таймі підопічні Маноло Хіменеса були ближче до успіху, але оборона «Вальядоліда» разом з воротарем Хуст Вільяр ляпів не допустила.
Поступово поправляє турнірне становище мадридське «Атлетіко». Команда Кіке Санчеса Флореса на чужому полі забила два м'ячі у ворота тонучого «Гахересу». По голу на свій рахунок бомбардира записали лідери «матрацників» - Дієго Форлан і Серхіо Агуеро.
Інші матеріали можна подивитися на сторінці чемпіонату Іспанії.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 473 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Реал, рубін, Динамо, мессі | Рейтинг: 0.0/0