Головна » 2012 » Вересень » 21 » Дніпро 2:0 ПСВ. Два голландських подарунка
06:52
Дніпро 2:0 ПСВ. Два голландських подарунка
Дніпро, Ліга Європи"Дніпро" через шість років повернувся в єврокубки. Зробила це команда Хуанде Рамоса більш ніж вдало. Перед матчем з ПСВ симпатії фахівців, букмекерів і просто любителів футболу були на боці голландського клубу, проте підопічні Рамоса показали, що можуть досягати результату з серйозними командами.

В цілому гра вийшла досить нудною і в'язкою. Особливо в першому таймі. Команди не поспішали оголяти тили і йти в атаку. І ПСВ, і "Дніпро" намагалися будувати атаки після довгого розіграшу м'яча в центрі поля. У дніпропетровців як завжди виділявся Коноплянка, який напружував голкіпера ПСВ дальніми ударами. Але все це виглядало не дуже небезпечно, і на перерву команди пішли з нулями на табло.
Напевно, гра тривала б так на протязі усі другої половини, якби голландці не зробили два розкішні подарунка господарям. До першого голу призвела неузгодженість в діях захисників - Лаштувка від воріт пробив в зону, де знаходився Матеус, два гравці ПСВ не змогли зупинити ні м'яч, ні бразильця, і той головою переправив снаряд у ворота від поперечини - 1:0! "Дніпро" відчув запах свіжої крові й пішов в атаку, ПСВ трохи розгубився. Вже через вісім хвилин дніпропетровці подвоїли рахунок. Джуліано отримав м'яч на фланзі, обіграв на вході в штрафну Стротмана і зробив простріл. На м'яч виходили Селезньов і Матеус, але Хатчинсон не дозволив їм відзначиться, відправивши м'яч у власні ворота - 2:0.
Після цього ПСВ занервував, а "Дніпро" вміло вистояв під натиском голландців. Могли дніпропетровці забити ще, але трохи не вистачило везіння Матеус. Але і цих двох голів для дебюту в Лізі Європи виявилося цілком достатньо.
Ліга Європи. Група F, 1-й тур

"Дніпро" - "ПСВ Ейндховен" 2:0 (0:0)
Голи: Матеус, 50 ​​(1:0); Хатчінсон А., 58 (автогол) (2:0)
"Дніпро": Лаштувка; Стрініч; Чеберячко; Мазух; Мандзюк; Зозуля (Денисов В., 84); Джуліано; Ротань; Матеус (Одібе, 91); Коноплянка (Канкава, 84), Селезньов
"ПСВ Ейндховен": Ватерман; Віллемс (Енгелаар, 46); Дерейк; Марсело; ван Боммель; Хатчінсон А.; Мертенс Д. (Депа, 74); Стротман; Тойвонен; Нарсінг (Матавж, 74); Ленс
Попередження: Чеберячко, 42; Селезньов, 92 - Стротман, 90; Ленс, 92
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 378 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Дніпро | Рейтинг: 0.0/0