Головна » 2012 » Грудень » 7 » Дніпро 4:0 АІК. Красиве завершення року на «Дніпро-Арені»
10:08
Дніпро 4:0 АІК. Красиве завершення року на «Дніпро-Арені»
Сергій Кравченко, Роман Зозуля, ПСВ, Нікола Калініч, Наполі, Дніпро Дніпропетровськ, Джуліано, АІК, футбол, новини футболу, футбольні новини«Дніпро» феєрично завершив рік 2012-й. Впевнено, сильно, вже якось так по-дніпропетровськи. Інакше не скажеш. 4:0 - рахунок, який повністю відповідає тому, що відбувалося на полі «Дніпро-Арени» в цей вечір. Команда Рамоса ще не забула, що вже стала переможцем групи F, але не розслабилася, а побалувала своїх уболівальників хорошим і результативним футболом, при цьому не дала шансів супернику забити хоча б гол престижу.
А АІК хотів забити. Шведи не приховували, що їдуть до Дніпропетровська боротися якщо не за перемогу, то хоча б за рівну підсумок. Вони то добре пам'ятали, як їм вдавалося забивати нинішнім суперникам у першому матчі, тому з перших хвилин вони постаралися нав'язати «Дніпру» свою гру. Спроба не катування, але за великим рахунком нічого у шведів не вийшло. Навіть прудконогих Бангури практично не вдавалося втекти від захисту господарів. Втім, саме їм зароблений штрафний мало не приніс АІКу успіх. Борхес навісив в район одинадцятиметрової позначки, хтось зі шведів скинув м'яч ближче до дальньої штанги, а там вже Нільсу-Еріку Юханссон не вистачило лічених сантиметрів, щоб підправити м'яч у ворота.
На такий випад гостей «Дніпро» відповів голом. Лоренцсон порушив правила на Зозулі у власній штрафній. Пенальті взявся виконати Калинич, пробив хоч і не кращим чином, але м'яч від руки голкіпера АІКа все ж залетів у його ворота.
Шведи спробували виправитися, і навіть якийсь час непогано утримували м'яч, але як виявилося лише дали «Дніпру» пару хвилин відпочинку. Їх дніпропетровцям цілком вистачило, щоб повернути все на круги своя і практично повністю перевести гру на половину поля суперника. Калинич, Коноплянка, Зозуля черзі випробовували на міцність оборону шведів, і пильність Туріна, але в більшості випадків їм просто не вистачало точності, бо вже захист давала можливість Коноплянці і ко розгулятися.
І на 40-й хвилині Коноплянка все ж пішов від двох суперників на лівому фланзі і прострілив у центр штрафного і Зозуля першим торканням відправив м'яч точно у дальній нижній кут. Поки дніпропетровці відходили від ефектного святкування, а «Дніпро-Арена» тріумфувала, АІК створив свій найнебезпечніший момент у матчі. Бангура виграв боротьбу у Чеберячка, пройшов вперед і сильно пробив з лінії штрафного. М'яч трохи розминувся з дальньою штангою.
Сталося це за п'ять хвилин до перерви. А вже після невеликого відпочинку «Дніпро» знову кинувся вперед. І хто б у той момент міг подумати, що вже завтра у команди починається відпустка, і що рвати жили і пошвидше йти вперед їм і не потрібно зовсім. І все б ці відмовки були прийняті, і ніхто б не засудив дніпропетровців, якби вони заспокоїли гру. Але вони цього робити не стали і з початком першого тайму продовжили тиснути на ворота Туріну. Спочатку Калинич з лівого кута штрафного покотив м'яч у центр на Джуліано, той встиг обробити круглого і пробив у лівий від себе нижній кут. Дуже близько від мети, але не забив. А через хвилину бразилець сам пройшов по центру, відіграв правіше на Зозулю, той підробив м'яч і прекрасно пробив у ближній кут. Міг Роман робити хет-трик вже в кінці матчу, але його удар з лінії штрафної, був дещо неточний.
І це була не єдина упущена можливість «Дніпра». Могли забивати і Мандзюк, і Кравченко, і Коноплянка. У середині тайму АІК зважився спробувати забити гол престижу. Шведи шукали підходи до воріт Лаштувки і Карікарі це майже вдалося. Він узяв гру на себе і з лінії штрафного пробив ближній кут. Голкіпер «Дніпра» не без зусиль, але відбив м'яч в сторону.
І за традицією нинішнього вечора господарі на небезпечний момент відповіли голом. Коноплянка навісив з лівого флангу, Карлссон намагався вибити м'яч, але скинув його точно на ногу Кравченко, який пробив у дотик і встановив остаточний рахунок матчу.
Ось таку жирну, красиву крапку поставив «Дніпро» в цьому матчі, ставши однією з найбільш результативних команд групового етапу Ліги Європи. З почуттям виконаного обов'язку підопічні Рамоса можуть відпочивати, щоб вже в кінці лютого повернутися на євроарену. «Потрібен гол, потрібно два, потрібен Кубок УЄФА», - просили вболівальники на «Дніпро-Арені». Поки команда їх не підводила і вони вірять, що і далі буде також. А поки спасибі, «Дніпро»!

«Дніпро Дн» - «АІК» - 4:0

Нікола Калініч, 20, з пенальті, Роман Зозуля, 39, 52, Сергій Кравченко, 86.
«Дніпро Дн»: Ян Лаштувка, Ондржей Мазух, (Артем Федецький, '46), Іван Стрініч, (Віталій Денисов, '57), Віталій Мандзюк, Євген Чеберячко, Нікола Калинич, (Олександр Алієв, '57), Джуліано, Євген Коноплянка, Руслан Ротань, Сергій Кравченко, Роман Зозуля.
«АІК»: Іван Турина, Ніклас Бакман, Нільс-Ерік Юханссон, Пер Карлссон, Сельсо Борхес, (Роберт Аман-Перссон, '92), Віктор Лундберг, (Даніель Густавссон, '65), Робін Квайсон, Хельги Даніельссон, Ібрахім Моро , (Кваме Карікарі, '65), Мартін Лоренцон, Мохамед Бангура.
Ондржей Мазух, 15. - Мартін Лоренцон, 20. Робін Квайсон, 69. Сельсо Борхес, 89.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 540 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Сергій Кравченко, ПСВ, Футбол, дніпро дніпропетровськ, АІК, Нікола Калініч, Роман Зозуля, Джуліано, Наполі | Рейтинг: 0.0/0