Головна » 2013 » Листопад » 29 » Дніпро 4:1 Пандурій. Вдалий експеримент Рамоса
09:25
Дніпро 4:1 Пандурій. Вдалий експеримент Рамоса
Дніпро , Ліга Європи"Дінпро" забезпечив для себе участь у євровесну ще три тижні тому. Тому Хунде Рамос вирішив провести експеримент і поставити в стартовий склад гравців , які отримують менше практики в клубі. На поле не вийшли Коноплянка , Ротань , Джуліано , Матеус , Канкава , Селезньов , Федецький і Мазух .
Резервісти вийшли на матч з величезним бажанням і вже в перші хвилини показали " Пандурій " , хто господар на полі. Особливо старався Кобахідзе , який за перші 20 хвилин зробив три небезпечних прострілу в штрафну. Одна з передач привела до голу. Зозуля взяв м'яч в штрафній і віддав пас на Калініча . Той розстріляв ворота суперника - 1:0. Після цього " Дніпро" створив величезну кількість небезпечних моментів , але реалізувати в першому таймі їх не зміг.
На початку другого тайму Зозуля нарешті забив свій м'яч. Кравченко віддав пас форварду в розріз між захисників, Зозуля вийшов один на один з голкіпером , обіграв того і пробив у порожній кут воріт - 2:0. Потім Рамос провів серію замін , на поле вийшли Шахов , Блезніченко і Сваток . Останньому трохи не пощастило - в одному з моментів при подачі стандарту захисник штовхався з Адрович , а рефері чомусь поставив пенальті. Реалізував удар з "точки" Ерік Перерйра - 2:1. "Дніпро " трохи розслабився , але все ж таки довів матч до логічного завершення , забивши в кінцівці ще два. Знову Зозуля виграв боротьбу у штрафному і скинув м'яч на Шахова , який розібрався в епізоді і відправив м'яч у сітку - 3:1. Ще через три хвилини Зозуля віддав третій гольовий пас у матчі , на цей раз під удар Кравченко. Півзахисник потужно пробив по воротах - 4:1.
"Дніпро " впритул наблизився до " Фіорентині" , яка в Португалії очки втратила . 12 грудня у Флоренції команди визначать переможця групи .

Ліга Європи , 5 -й тур

"Дніпро " - " Пандурій " 4:1 ( 1:0)

Голи: Калініч , 12 ( 1:0); Зозуля , 56 (2:0) ; Ерік Перейра , 70 (пенальті) (2:1) ; Шахов , 86 (3:1) ; Кравченко С. , 89 ( 4 : 1 )
"Дніпро" : Бойко; Влад ; Чеберячко ( Сваток , 65 ) ; Мандзюк ; Політило ; Кобахідзе ; Зозуля ; Гама ( Близниченко , 46); Кулаков ; Кравченко С. ; Калинич ( Шахов , 63 )
" Пандурій " : Мінготе ; Момчіловіч ; Христу ; Пляшке ; Рада І. ; Чюкур ( Дістефано , 57); Крістя В. (Алекс дос Сантос , 59); Булейке ( Піціан , 81); Бреевелд ; Ерік Перейра ; Адрович
Попередження: Сваток , 70 - Алекс дос Сантос , 62 ; Адрович , 72
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 591 | Додав: Roland | Теги: Дніпро, Ліга Європи | Рейтинг: 0.0/0