Головна » 2012 » Серпень » 31 » Дніпро 4:2 Слован. Результативно і валідольними - це по-дніпропетровськи
09:06
Дніпро 4:2 Слован. Результативно і валідольними - це по-дніпропетровськи
Слован Ліберец, Ліга Європи, Дніпро ДніпропетровськТак і хочеться запитати - що це було? Навіщо, чому і як? Як можна було вдруге поспіль наступити на одні й ті ж граблі, з різницею в тиждень? Навіщо і чому доводити справу до «валідолу» в виграному матчі? Три десятки ударів по воротах «Слована»! Так, тут, звичайно, впору вішати медаль кіперу гостей Давиду Бічіку з поміткою «За відвагу». Те, що творив у рамці кіпер «Слована» заслуговує просто оплесків.
Матч розпочався досить типово, як і тиждень тому - з тотального переваги «Дніпра» у володінні м'ячем, що виливалося в відмінні атаки, яким трохи не вистачало точного удару. Буквально в першу десятихвилинку три реальні моменти було у Євгена Коноплянки, але молодому хавбеку «Дніпра» трохи не щастило. Зате вдалося Євгену заробити пенальті для команди, змусивши сфолити Незмара. Алієв з пенальті не схибив.
Через деякий час дніпряни отримали ще один «бонус» - у вигляді другої жовтої картки для Незмара, яка трансформувалася в червону. На грі це ніяк не позначилася - українці як продовжували штурмувати ворота чехів, в тому ж темпі і продовжили. У першому таймі окрім декількох небезпечних ударів більше вичавити нічого не вдалося.
А ось після перерви почалося шоу, на яке здатний, схоже, тільки «Дніпро» - повісті 2:0 (Алієв ще разок з пенальті забив) і дозволити суперникові рахунок зрівняти. Цікавіше так жити чи що? Уболівальникам таке явно не до смаку, а для тих, хто ще й кровний «червонець» поставив на перемогу улюбленої команди - тим більше.
Після того, як рахунок став рівним, Алієв зобов'язаний був забивати, але влучив у штангу, зате вдалося нарешті відзначитися Євгену Коноплянці, який з району «точки» зумів-таки пробити Бічіка! До цього моменту статисти Sport.ua нарахували 23 удари по воротах «Слована» з яких 12 пішли в «рамку»! Варто відзначити, що чехи забили 2 голи з трьох ударів у створ.
3:2, але знову на душі дніпропетровських уболівальників не спокійно - Міхал Брезнанік, чесно кажучи, був зобов'язаний робити рахунок 3:3, але тут вже штанга була на боці «Дніпра», зігравши і за себе, і за того хлопця, яким виявився Лаштувка, занернічавшй у другому таймі. Третій гол у ворота «Дніпра» міг би «поховати» українців, адже грати залишалося-то всього нічого - близько десяти хвилин.
Виявився у «Дніпра» на поле і свій «ідей», який зняв всі питання про переможця дуелі в кінцівці матчу - Нікола Калинич зумів проявити свої найкращі якості на лінії штрафного «Слована» і вразити ворота Бічіка.
Ось так ось «Дніпро» таки пробитися в груповий етап Ліги Європи, з чим нам залишається тільки привітати команду та вболівальників клубу! Вони цього чекали дуже довго і, нарешті, свято прийшло і на їх вулицю.

Дніпро - Слован (Ліберец) - 4:2

Олександр Алієв, 12, з пенальті, 59, з пенальті, Євген Коноплянка, 76, Нікола Калинич, 87 - Міхал Брезнанік, 61, Ренато Келіч, 72
«Дніпро Дн»: Ян Лаштувка, Олександр Алієв, (Віталій Мандзюк, '88), Євген Чеберячко, Іван Стрініч, Майкл Одібе, Ондржей Мазух, Джуліано, Євген Коноплянка, Руслан Ротань, Роман Зозуля, (Сергій Кравченко, '72), Матеус, (Никола Калинич, '56)
«Слован (Ліберец)»: Давид Бічік, Мілош Босанчіч, (Мілош Карішік, '27), Ренато Келіч, Іржі Фляйшман, Лукаш Ваха, Міхал Брезнанік, Сергій Люлька, Томаш Яну, Ондржей Кушнір, (Міхаель Рабушіц, '79), Войтех Гадашчок, (Ян Блажек, '61), Ян Незмар Майкл Одібе, 69. Євген Чеберячко, 82. - Ян Незмар, 12. Ондржей Кушнір, 14. Ренато Келіч, 31. Давид Бічік, 58. Сергій Люлька, 67.
 - Ян Незмар, 25.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 422 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Слован Ліберец, дніпро дніпропетровськ | Рейтинг: 0.0/0