Головна » 2010 » Січень » 22 » "Дніпро" грає унічию з корейцями
06:01
"Дніпро" грає унічию з корейцями
Віталій Лисицький, Дніпро, Товариські матчі, ЗбориУ черговому контрольному матчі суперником "Дніпра" став корейський "Гьонгнам". У цій зустрічі шанс проявити себе отримали багато молоді вихованці нашого клубу, а також футболісти, які перебувають на перегляді, повідомляє офіційний сайт "дніпрян".
Перший тайм можна цілком і повністю занести українцям в актив. Наша команда мала беззаперечну перевагу, щільно притискаючи суперника до воріт. На 11-й хвилині нашим гравцям все-таки вдалося домогтися бажаного. Бартулович подав зі штрафного, Самодін виграв верхову боротьбу, після чого Лисицький з другої спроби (перша його удар прийшовся в штангу) вразив порожні ворота. Треба зауважити, що корейці в першому таймі зовсiм небагато раз зуміли перейти центр поля. І навіть за таку зухвалість могли бути покарані. "Дніпро" в одному з таких епізодів організував контратаку три в одного, але захисник перехопив передачу Канкави на Бартулович, який міг вийти один на один.
А ось після перерви перевага вже перейшла на бік "Гьогнама". Корейські футболісти стали краще тримати м'яч, відсунули гру від своїх воріт, а саме головне - зрівняли рахунок. На 50-й хвилині після провалу в центрі поля послідувала їх атака, Каніболоцький відбив перед собою удар з лінії штрафного, і на добиванні корейський футболіст послав м'яч практично в порожні ворота. Поступово "Дніпро" знову заволодів ініціативою і діяв гостріше. І на 68-й хвилині наша команда знову вийшла вперед. Льопа подав кутовий, і Лисицький у високому стрибку сильно пробив головою, буквально увігнав м'яч у сітку.
А ось кінцівку, як і вчора, наша команда провела невдало. На 81-й хвилині "Гьонгнам" зрівняв рахунок. Внаслідок провалу на фланзі Лесякса, гравець корейців пройшов до лицьової, звідки прострелив, і його партнер, випередивши Пашаєва, буквально з метра забив м'яч у сітку. А на останній хвилині корейці і зовсім ледь не вирвали перемогу. Бобух і Пашаєв трохи не розібралися, м'яч перестрибнув через них і дістався суперникові, удар якого у кут воріт вийшов трохи неточним.
Наступний контрольний матч "Дніпро" проведе в неділю, 24 січня, проти австрійського "Капфенберга". Початок матчу о 17:00.
Товариський матч. Туреччина.
"Дніпро" - "Гьонгнам" - 2:2
Голи: Лисицький, 11, 68 -??? 50, 81.
"Дніпро": Каніболоцький (Шеліхов, 61) - Пашаєв, Бобух, Лисицький, Лесякс - Шахов, Канкава, Каверін, Льопа, Бартулович - Самодін (Бєлік, 46).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 555 | Додав: Roland | Теги: Віталій Лисицький, Товариські матчі, Дніпро, Збори | Рейтинг: 0.0/0