Головна » 2010 » Лютий » 5 » «Дніпро» - СКА-«Енергія» - 2:0
 ска-енергія, Дніпро4 лютого. Белек. Контрольний матч.
«Дніпро»: Боровик Євген (Шеліхов Денис, 46) - Пашаєв Павло, Клімавічюс Лінас, Лисицький Віталій (Чеберячко Євген, 46), Денисов Віталій (Бартулович Младен, 46, Бєлік Олексій, 71) - Шахов Євген - Каверін Віталій, Канкава Джаба , Назаренко Сергій (Карноза Артур, 46), Феррейра Осмар (Льопа Дмитро, 46) - Селезньов Євген (Самодін Сергій, 46).
Голи: Клімавічюс (64), Бєлік (86)
Вилучений Бартулович (71, з правом заміни)
У черговому контрольному матчі сплав молодості і досвіду «Дніпра» перевірив на міцність хабаровськ СКА-«Енергію». На хід матчу величезний вплив зробив сильний вітер, пориви якого робили м'яч непідвладним футболістам. У першому таймі «Дніпро» грав проти вітру, і чи не найбільшу небезпеку воріт Боровика несли ... вибивані ним же м'ячі, які так і норовили повернутися у ворота. В атаці ж у нашої команди мало що виходило, адже неможливо було не те, що зробити націлену передачу, а просто бігти вперед.
Проте, два моменти до перерви дніпряни створили. На 10-й хвилині вивів Шахов Селезньова один на один, той покотив м'яч повз воротаря, але на допомогу росіянам прийшла штанга. А під завісу тайму вже сам Шахов міг забивати, але не влучив у ворота, пробиваючи метрів з семи після подачі Назаренко зі штрафного.
А от після відновлення гри, коли «Дніпро» став грати за вітром, моменти посипалися, як з рогу достатку. Вже на 46-й хвилині Пашаєв від лицьової лінії зробив націлену передачу Самодіну, Сергій, скинувши м'яч грудьми, вже готувався бити, але в останній момент м `яч з його ноги зняв захисник. Буквально відразу наш форвард вийшов один на один з голкіпером, і, пішовши в обвід, був збитий за межами штрафної. Штрафний здорово виконав Карноза, але воротар відбив закручений у ближній кут м'яч.
Незабаром дві гострі передачі виконав Бартулович. Але спочатку Льопа не потрапив буквально з метра в порожні ворота, а потім Самодін після подачі кутового пробив вище воріт. Та все ж гол відбувся. На 64-й хвилині Карноза подав кутовий, порив вітру практично заніс м'яч під дальню штангу, де його і добив у сітку Клімавічюс. А під завісу матчу рахунок був подвоєний. Самодін поборовся із захисником, скинув м'яч головою Бєлік, який вийшов замість вилученого Бартулович, і той, вийшовши сам на сам, пробив повз воротаря - 2:0.
Наступний контрольний поєдинок «Дніпро» проведе у суботу, 6 лютого, проти бєлградського «Партизана».
ФК «Дніпро»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 592 | Додав: Roland | Теги: Дніпро, ска-енергія | Рейтинг: 0.0/0