Головна » 2009 » Листопад » 29 » Дніпро - Ворскла - 2:2
10:04
Дніпро - Ворскла - 2:2
Дніпро, Ворскла, футбол, спортПавлов розчаклував Дніпропетровськ
Обидві команди зуміли виставити свої бойові склади - ні дискваліфікованих, ні травмованих гравців перед матчем не було. Після невеликої розвідки гравці перейшли до справи. Пристрілювання почали на 6-й хвилині. Спершу Маркоскі пробиває над поперечиною «Дніпра», а в оборотки Назаренко вивів на ударну позицію Калиниченко і той з-за штрафної завдав удару низом у дальню стійку.
Наступний момент був створений на 13-й хвилині. Після масованої атаки полтавчан Денисов вибив м'яч з лінії воротарської точно на Красноперова, що знаходився прямо перед штрафним площею. Але м'яч після удару полтавчанина срікошетіровал об ногу захисника «Дніпра» і пішов на кутовий.
У свою чергу господарі в основному розраховували на виконання стандартних положень. На 18-й хвилині Селезньов випросив у Іщенко штрафний метрах в 25-ти від воріт гостей, але удар у Калиниченко цього разу не вийшов. Зате незабаром Максим блискуче виконав кутовий удар, закрутив м'яч у ближній кут. Цікаво, що в останній раз з кутового гравець «Дніпра» забивав років так 12 тому - тоді відзначився Володимир Шаран. Більш старші вболівальники можуть пригадати подібні корнери у виконанні Ігоря Надєїна та Олега Серебрянського в 1982 році. Відзначимо, що кутовий заробив Русол, що контролював відскік до тих пір, поки м'яч не вдарився в кутовий прапорець (ось він автор гольової передачі!).
У наступні хвилини, команди знову показали своє вміння використовувати кутові удари. Буквально через хвилину Сачко б'є головою після подачі з кута поля - Боровик на місці. А незабаром Феррейра двічі подає і двічі атаки завершує ударами Гоменюк: перший прийшовся в ногу захисника, а після другого (головою) м `яч пройшов поруч зі стійкою.
Гол у «Ворскли» став плодом зусиль Маркоскі. Отримавши м'яч у центрі поля він, як колобок, по черзі пішов від Назаренка, Ротаня, Калініченко і Русола, а, дійшовши до штрафної, віддав передачу на лівий фланг Єсіну, навіс якого красивим ударом з літа замкнув Цуррі. Після цього гра заспокоїлася безумовно, і більше нічого цікавого до перерви не було.
Незабаром після відпочинку поле покинув Назаренко, який ще не набрав потрібних кондицій після травми. Таким чином на місці опорника став діяти Холек, а Ротань пересунувся на допомогу креативникам. Але на грі дніпрян це ніяк не позначилося. Більше того, гості діяли значно гостріше. Так, після дальнього удару Цуррі Боровик дуже невпевнено відбив м'яч на кутовий. А ще через дві хвилини Маркоскі знову здійснив подорож колобка (тепер ні з чим залишилися Холек і ті ж Калініченко з Русолом), але, вийшовши на вигідну позицію, пробив поруч зі штангою.
Ну а далі публіку вирішив повеселити Іщенко. Справді, якщо вже команди самі не можуть забити, то їм треба в цьому допомогти. У кінцевому рахунку, раділи ті, хто ставили на тотал більше. Першим впав Сачко, якого притримував Чеберячко, а другий Селезньов, після дотику Медведєва. Підсумком цього стали влучні удари Цуррі і Селезньова. Перший оформив дубль, а другим у гонці снайперів всього на один м'яч тепер відстає від Артема Мілевського.
У даному випадку мені згадався епізод, що відбувся в 1977 році на матчі двох динамівських команд - Москви і Тбілісі. Той сезон увійшов в історію, як самий нічийний (після нього ввели ліміт на світові, що діяв 12 років). І ось команди в черговий раз грали безбарвну нічию (0:0). Але тут на трибуні московського стадіону «Динамо» з'явився ... Леонід Ілліч Брежнєв. Усіх це дуже здивувало, оскільки генсек відвідував в основному хокей, і улюблений їм ЦСКА. Треба було рятувати становище, адже на 0:0 перша особа держави могло образитися, і вирішити, що футболісти живуть на «не трудові доходи». А забити у них, ну ніяк, не виходило. І тоді арбітр зустрічі протягом декількох хвилин поставив дві крапки в дві сторони. 1:1 - всі раді. Генсек побачив голи, а команди отримали по очку.
Таке відступ у цьому звіті цілком доречно, оскільки в час, що залишився до кінця матчу не було створено практично нічого. Гості вміло збивали темп гри, рідко контратакуючи, ну а «Дніпро» продовжував сподіватися на стандарти, але «шари» більше не було. А тут ще й неприємності сталися: через травму поле покинув Русол, без якого дніпропетровцям тепер доведеться догравати до Нового року, та й Селезньов закульгала, який залишив своє місце Коноплянка. У підсумку, господарі явно не награли в цьому матчі на перемогу, і Микола Петрович зняв своє прокляття, у гостьових матчах проти «Дніпра».
Дмитро МОСКАЛЕНКО
«Дніпро» - «Ворскла» - 2:2
«Дніпро»: Боровик, Денисов, Русол (Лисицький, 75), Чеберячко, Калініченко, Назаренко (Холек, 53), Феррейра, Пашаєв, Ротань, Гоменюк, Селезньов (Коноплянка, 77)
«Ворскла»: Долганський, Матвєєв, Даллку, Чеснаков, Медведєв, Цуррі, Безус (Кулаков, 63), Маркоскі, Красноперов, Єсін (Деспотовскі, 80), Сачко (Янузі, 93)
Калініченко (24), Селезньов (69, з пенальті) - Цуррі (30, 66, з пенальті)
Селезньов (32). Феррейра (66). Ротань (67) - Чеснаков (11).
Удари (в створ): 13 (8) - 10 (5)
Кутові: 9 - 3
Офсайди: 2 - 1.
Глядачів: 11.988
Оцінка поля: 5
Чесна гра: 6,750 - 7,500.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 594 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Дніпро, спорт, Ворскла | Рейтинг: 0.0/0