Головна » 2010 » Лютий » 22 » Додому з перемогою
15:38
Додому з перемогою
футбол, Оболонь, міжсезоння, Геліос«Оболонь» - «Геліос» - 3:1
Голи: Рін. Валєєв, 1 (1:0). Фоменко, 47 (1:1). А. Бондаренко, 63 (2:1). Мазуренко, 83 (3:1).
«Оболонь»: (Київ): Товт (Рибка, 30; Карабин, 60), Клименко (Фартушняк, 46), Лозинський (Олефір, 40), Яворський (Карамушка, 46), Конюшенко (Кутас, 46), Сибіряков (Комленок , 46), Рожок (Васильєв, 46), Куценко (Мазуренко, 46), Рін. Валєєв (А. Бондаренко, 46), Котенко (Кіцута, 46), А. Іващенко (Мірошниченко, 46).
У другому контрольному матчі поспіль «пивовари» зустрічалися з українською командою. Цього разу був обіграний представник першої ліги «Геліос». Причому вже на першій хвилині киянам вдалося вийти вперед. Розвівши м'яч з центру поля, гравці «Оболоні» після невеликої перепасовки віддали його воротарю, який сильним ударом запустив «сферу» у напрямку Олександра Іващенка. Той, у свою чергу, скинув м'яч далі, на Рінара Валеева, який і реалізував вихід один на один.
Зрівняли рахунок «сонячні» також на початку тайму, але вже друга. Юрій Фоменко підкараулив помилку Фартушняка, що віддавав передачу тому, і, увійшовши до штрафного, пробив в обвід Олександра Рибки. Зате наступну міні-дуель голкіпер «Оболоні» у свого кривдника виграв, не дозволивши тому відзначитися після виходу один на один.
Тим не менше, більш високий клас «пивоварів» все ж позначилася. У середині другої половини зустрічі Олександр Бондаренко вивів команду вперед, а за сім хвилин до фінального свистка Олег Мазуренко реалізував пенальті, призначений за гру рукою.
Наступного дня після гри, тобто в суботу, підопічні Сергія Ковальця повернулися до Києва, де і продовжать готуватися до матчу з одним із головних конкурентів у чемпіонаті - «Арсеначом», повідомляє кореспондент «СЕ» Андрій ВАРЧАК.
газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 495 | Додав: Roland | Теги: Геліос, Оболонь, Футбол, міжсезоння | Рейтинг: 0.0/0