Головна » 2010 » Січень » 19 » Донецький "Металург" поступається в Туреччині
08:17
Донецький "Металург" поступається в Туреччині
Металург ДонецькБезперервний дощ не зіпсував полі спорткомплексу Pappillon, де на правах господаря півфіналіст Кубка України, донецький "Металург" приймав сьому команду казахстанської вищої ліги чімкентскій "Ордабасы".
Суперник виявився міцним горішком, був мобільний, непоступливий в єдиноборствах, іноді надмірно жорстокий, зосередився на обороні і не забував про контратаках. У чому й досяг успіху. Відомо, що Микола Костов не стільки відштовхується від дій супротивника, як прагне нав'язати йому свою гру. В її основі - контроль м'яча і пошук моментів для вирішального удару.
До перерви це завдання повинен був вирішувати склад, який можна було б назвати основним, але, наприклад, атакуючий тандем Мгуні-Мхітарян був залишений на другий тайм.
"Металург": негода, Маріо Сержіо, Чечер, Коротецький, Боавентура, Лазич, Прийма, Годін, Кінгслі, Дімітров, Танаса.
Донеччани швидко захопили ініціативу і, тримаючи м'яч, вишукували момент для удару. Активний був Димитров, з яким казахстанські захисники не церемонилися, укладаючи його на землю. Лікарі повертали футболіста в лад, але було видно, що терпіння у Велізар на межі. Проте саме фол проти болгарина призвів до голу. На 28-й хвилині Годін зі штрафного віддав м'яч до кутового прапорця на Маріо Сержіо, який зробив гостру флангову передачу в штрафну. Кінгслі виявився спритнішим за всіх, відкинувши м'яч підключився до атаки прийме, і молодий хавбек "Металурга" ударом головою відкрив рахунок голам команди в новому році.
Після цього суперник українського колективу став діяти активніше, змусивши попрацювати пару раз чудово зіграв Непогодова. Однак на 38-й хвилині кіпер виручити партнерів після удару зі штрафного не зміг - 1:1. З цього епізоду, до речі, почалися конфлікти з місцевим арбітром. Відсовуючи стінку метрів на 12 (!), Він показав жовті картки Чечер і Лазич. А коли вже після гола футболіст "Ордабасы" грубо обійшовся з Дімітровим, і Велізар обурився, суддя виніс попередження болгарина. Той не заспокоївся і отримав другий "гірчичник". Як наслідок - вилучення. На полі вискочили тренери обох команд, і тоді рефері просто ... втік!
Кінцівку тайму судив помічник Миколи Костова Володимир П'ятенко. Щоправда, після перерви арбітр повернувся. Грали колективи в повних складах.
"Металург": Дишленкович, Савін, Чечер (Коротецький, 58), Воловик, Шина, Янков, Дашян, Олійник, Ткаченко, Мхітарян, Мгуні.
Друга частина зустрічі вийшла більш видовищною. "Металурги" активніше шукали шляхи до чужих воріт. Атаку добре підтримував і титулований новобранець зі збірної Болгарії Янков і новачок з Вірменії Дашян, не провів до того жодного заняття в загальній групі. Непогано, як на мене, виглядав Олійник, а забити цілком міг досвідчений Ткаченко, але м'яч, коли вже був обіграний воротар, потрапив у поперечину, а Мгуні не встиг добити. Зімбабвієць мав ще кілька непоганих шансів, але до удару справа не дійшла. А ось МХІТАРЯНА партнери момент створили, але м'яч полетів у бік від воріт.
І на 72-й хвилині настала розплата. З флангу Шини послідував пас до воротарської, і Коротецький не перешкодив супернику пробити головою - 1:2. Підопічні Миколи Костова побігли відіграватися і пропустили гострий контрвипад по флангу Савіна. Рятуючи ситуацію, Коротецький порушив правила. Пенальті і 1:3. З цим же супротивником "металурги" провели перший спаринг і минулого року, але тоді сильнішими були вони - 2:0.
Після матчу Микола Костов не приховував свого гніву. Поразка завжди неприємно, а тим більше зараз, коли команда дуже хотіла зробити подарунок до дня народження спортивного директора клубу Варданом Ісраеляну. Але на замовлення це не виходить - згадайте недавній ювілей президента "Металіста" ...
Асистент коуча Володимир П'ятенко не зміг назвати якусь одну глобальну причину, що привела до невдачі: "Хлопці були старанні, добре рухалися, створювали моменти, але не використали їх. Суперник у цьому плані був більш вдалим".
Відзначимо, що на цьому першому зборі у донеччан запланований ще один спаринг з чемпіоном Росії казанським "Рубіном". Він відбудеться 19 січня.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 454 | Додав: Roland | Теги: металург донецьк | Рейтинг: 0.0/0