Головна » 2010 » Січень » 15 » Донецький "Металург" поступився "Ордабаси"
05:59
Донецький "Металург" поступився "Ордабаси"
Сьогодні футболісти донецького "Металурга" провели свій перший товариський поєдинок в 2010 році. Суперником команди був один з кращих колективів Казахстану - "Ордабасы".
Матч, що проходив у місті Белек, завершився досить несподівано. Донеччани, які володіли перевагою по ходу всього матчу, поступилися з рахунком 1:3.
"Наш тренерський штаб надав всім футболістам можливість зіграти по одному тайму, - говорить Микола Костов. Сьогодні нам не вдалося продемонструвати свій фірмовий футбол, і не все нам вдавалося в лінії атаки. Але все ж таки, зауважу, що це був товариський поєдинок. Протягом всього матчу ми контролювали хід гри, але в завершальній стадії ми не могли реалізувати свої моменти. Нашими помилками суперник і скористався. Після другого пропущеного м'яча, гра у нас розладналася.
Сьогодні хтось з гравців зіграв краще, хтось гірше. У даний момент ми тільки почали нашу підготовчу роботу, і робити якісь висновки недоцільно ", - зауважив Микола Костов.
"Металург" (Донецьк) - "Ордабасы" (Чимкент, Казахстан) - 1:3 (1:1)
Голи: 1:0 Прийма (28), 1:1 Ашірбеков (40), 1:2 Тажінбеков (72), 1:3 Тажінбеков (77, пен.)
Склад "Металурга" (1-тайм): негода, Маріо Сержіо, Чечер (к), Коротецький, Боавентура, Лазич, Прийма, Годін, Кінгслі, Дімітров, Танаса.
Склад "Металурга" (2-тайм): Дишленкович, Савін, Чечер (Коротецький, 58), Воловик, Шина, Янков, Ткаченко, Мхітарян, Олійник, Дашян, Мгуні.
Попередження: Чечер (39). Лазич (39), Димитров (43), Димитров (44)
Вилучення: Димитров (44).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 435 | Додав: Roland | Теги: Микола Костов, Товариські матчі, металург донецьк, Збори | Рейтинг: 0.0/0