Головна » 2010 » Лютий » 15 » Донецький «Металург» провів контрольний поєдинок
12:47
Донецький «Металург» провів контрольний поєдинок
футбол, міжсезоння, Металург Донецьк, МарбельяМЕТАЛУРГ Д - Марбелья (D-3) Іспанія - 4:0 (2:0)
Голи: Годін, 19 (1:0). Іванко, 31 (2:0). Мхітарян, 38 (3:0). Димитров, 44 (4:0).
«Металург» (Донецьк): 1-й тайм - негодою, Савін, Коротецький, Шина, Дашян, Сезар, Зе Соарес, Лазич, Годін, Іванко, Тенасе; 2-й тайм - Воробйов, Маріо Сержіо, Чечер, Воловик, Боавентура , Прийма, Янков, Дімігров, Кінгслі, Мхітарян, Мгуні.
Нехай вас не дивує той факт, що рахунок після першого тайму був за все 2:0, а третій і четвертий м'ячі донецькі футболісти провели на 38-й і 44-й хвилинах - справа в тому, що кожен з таймів по домовлено клубів тривав по 35 хвилин. Проте й настільки усіченого тимчасового відрізка вистачило «металургам», щоб завдати чотири пробоїни в корпусі іспанського клубу.
Підопічні Миколи Костова весь матч в буквальному сенсі слова провисіли на воротах суперника. Марбельци лічені рази переходили на чужу половину поля, звідки їх відразу ж видворяли «безпардонна» оборона донеччан.
Перший гол відбувся після відмінного удару зі штрафного Олексія Година - сильно пущений м'яч вперся в саму «дев'ятку» іспанських воріт. Через кілька хвилин у того ж Година був схожий момент, але цього разу снаряд пролетів трохи вище воріт. А егце через кілька обертів хвилинної стрілки донеччани подвоїли перевагу, коли Віталій Іванко замкнув простріл від Чипріана Тенасе.
Початок другого тайму став справжнім кошмаром для іспанців. Не минуло і трьох хвилин після стартового свистка арбітра, як «металурги» втретє змусили суперників розводити м'яч з центру поля. Цього разу відзначився Генрих Мхитарян, виведений на рандеву з голкіпером відмінною передачею Чавдаров Янкова. А ще через шість хвилин взяттям воріт «Марбельї» закінчилася швидка триходівка Мхітарян-Мгуні-Дімітров.
Уже в наступній атаці іспанці мали чудовий шанс розмочити рахунок, але на удар з семи метрів форварда «Марбельї» Ріоса среагіррвал. Дмитро Воробйов. Після цього донеччани знову перевели м'яч на половину суперника і до кінця зустрічі не дозволили собі ні найменшого послаблення. «Металурги» ще кілька раз могли збільшити рахунок до непристойного, але ударам Мгуні, Мхитаряна і Маріо Сержіо кожного разу не вистачало точності, повідомляє кореспондент «СЕ» Олександр ЗАЙЧУК.
газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 416 | Додав: Roland | Теги: Марбелья, Футбол, металург донецьк, міжсезоння | Рейтинг: 0.0/0