Головна » 2010 » Лютий » 4 » Донецький «Металург» провів спаринг на зборі в Туреччині
Донецький «Металург» провів спаринг на зборі в Туреччині
футбол, міжсезоння, Металург Донецьк, Микола КостовМЕТАЛУРГ Д - НАПРЕДАК Сербія-0:0
Матч перерваний на 46-й хвилині
«Металург» (Донецьк): Дишленкович, Маріу Сержіу, Чечер, Воловик, Боавентура, Янков, Прийма, Димитров, Мхітарян, Кінгслі, Мгуні.
Схоже, турецька погода поступово стає головною перепоною для проведення контрольних поєдинків. Напередодні стихія не дозволила дограти матч проти корейців «Кривбасу», на цей раз подібне трапилося в грі з участю донецького «Металурга» та сербського «Напредака».
Матч проходив в умовах сильного вітру, але як же разюче відрізнялося якість гри у виконанні «Металурга» у порівнянні з «Кривбасом» та «Закарпаттям». Донеччани мали просто колосальну перевагу, але ж з боку сербський колектив не здався так вже слабким, та й грали «металурги» у першому таймі проти вітру. Швидкі флангові прориви Кінгслі та Димитрова, затяжні позиційні атаки, прекрасна робота з м'ячем - все це підопічні Миколи Костова продемонстрували у всій красі. Часом суперники хвилин 10-15 не могли заволодіти м'ячем, а лише зачаровано спостерігали за мереживами у виконанні мобільних і технічних донеччан. Єдине, з чим не склалося у «металургів» цього дня - з останнім пасом. В останній стадії атак нашим гравцям не вистачало зовсім трохи. Те Мхітарян не встигне на простріл Мгуні, то вже самому Мусавенкосі не вистачає сотої долі секунди, щоб дістати м'яч після навісу Маріо Сержіо.
Здавалося, у другому таймі, коли команда стане грати за вітром - підуть і голи. І хто знає, може бути, вони б і пішли, та другий тайм так і не розпочався. «Металург» встиг провести всього одну атаку і заробити кутовий, як, не витримавши сильного вітру, погасли щогли освітлення. Почекавши кілька хвилин, тренери команд вирішили не морозити своїх футболістів і завершити поєдинок.
Олександр ЗАЙЧУК, газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 524 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Микола Костов, металург донецьк, міжсезоння | Рейтинг: 0.0/0