Головна » 2010 » Березень » 29 » Довгоочікуваній гол приніс перемогу
05:45
Довгоочікуваній гол приніс перемогу
Ігор Худоб'як, Руслан Ротань, Дніпро, КарпатиОдин з центральних матчів туру зібрав рекордно у цьому році кількість вболівальніків на стадіоні «Україна», серед якіх було і менше Ніж половина гостьова сектору фанатів «Дніпра».
Обідві команди досить обережно розпочала поєдинок. На вістрі атаки гостей діяв фактично один Селезньов, за яким пріглядав Євген Тарасенко. А Коноплянка Більше діяв у середній лінії на організацію атак. Як і належить господарям, «Карпати» поступово почало Більше контролювати м'яч, шукаю різноманітні шляхи взяття воріт Лаштувки. Одна з атак львів'ян завершилась дальнім, але неточним ударом Ткачука. А ПІСЛЯ першого у грі Кутового, Який «Карпати» виконано з правого флангу атаки, Лаштувка відреагував на рикошет і піймав м'яч неподалік штанги. Дніпропетровці відповілі ударом Коноплянки, проте Тлумак без проблем ліквідував Загроза.
В середині тайму глядачі запустили по секторах стадіону живу хвилю, яка і надіхнула «Карпати» на гол. ПІСЛЯ чудовим пасу Ткачука ніхто із захисників НЕ зумів перехопіті м'яча, якого підхопів Худоб'як і, війшовші на побачення з Лаштувка, пробивши повз чеха у дальній кут - 1:0. Так «Карпати» розмочілі домашню суху серію проти «Дніпра», яка розпочалася ще у 2003 році і тривала 453 (!) Хвилини.
Гості відповілі чергова і знову неточним ударом у виконанні кутова Феррейра. А ПІСЛЯ стандарту у виконанні Калініченко Тарасенко вчасно вініс м'яч подалі від воріт. І тут же контратака «Карпат» знову могла завершітіся виходить на рандеву з Лаштувка, проте Воротар ЦЬОГО разу вчасно віпередів Кожанова, зігравші як захисник. Обідві команди швидко переходили центр поля і небезпечні момент у штрафному суперніків вінікалі часто. Так, ПІСЛЯ Кутового удару Калиниченка м'яч влучів у сітку воріт, але з іншого боку воріт.
Кінцівку першого тайму актівніше провели гості, але ЇХ нападнікі Селезньов та Коноплянка Двічі потраплялі в офсайд. А пожвавлення на трибунах майже вщент заповненості стадіону, що поневолі прігадало серію матчів у Львові національної збірної України, викликало удар головою Зеньова, Який відгукнувся на Кутовий удар Кожанова, і пробивши впрітул зі стійкою. А ПІСЛЯ іншого стандарту Федецькій пробивши головою вище воріт. Ігор Іщенко компенсував одну хвилину до першого тайму, завершення якого глядачі зустрілі Оплески.
У перерві Володимир Безсонов замінів півзахісніка Феррейра на правого захисника Навчаю Лобжанідзе, Який Вперше дебютував в основному складі, а Руслан Ротань змістівся у центр півзахісту. Перший у іншому таймі небезпечний момент виник ПІСЛЯ рейду Худоб'яка, Який перекинувши м'яч через захисника на Кожанова, ПІСЛЯ удару якого м'яч від ноги Денисову ледь не зрікошетів у ворота Лаштувки.
Підопічні Олега Кононова продовжувала атакуваті, і Зеньов міг подвоїті рахунок, пробивши з лівого флангу атаки впрітул з дальньої штанги. А потім Іщенку ПІСЛЯ боротьби за м'яч в центрі поля Годвіна та Ротаня довелося по черзі війматі картки різного кольору. Нігерійця - за Ігрове порушення правил, а Ротань намагався ПІСЛЯ ЦЬОГО відмахнутіся ногою від Годвіна.
Згідно «Дніпро» небезпечно зусіллямі Калініченко Виконав штрафний, але м'яч прошмігнув впрітул зі стійкою. А ПІСЛЯ штрафного удару Калиниченка Селезньов, віпередівші захисника, таки забивши гол, але боковий арбітр зафіксував положення поза грою. Як не дивно, але дніпропетровці у меншості заграли агресівніше та впевненіше. І ПІСЛЯ дального потужного удару Кравченка м'яч пролетів над поперечиною.
Дніпряні так захопілісь атакуючімі діями, що пропустили флангову передачу Гурулі і ПІСЛЯ удару головою Худоб'яка рятували ворота Лаштувка, перевівші м'яч на Кутовий.
Дніпропетровці ж могли зрівняті рахунок ПІСЛЯ хороших індивідуальних дій та удару в кут бліжній Коноплянки, але Євгену забракло влучності. А ПІСЛЯ чергова провалу у обороні «Дніпра» на ударну позіцію увірвався Гурулі, проте Лаштувка дивом парірував потужний удар грузина.
Тож «Карпати» перервалися безвіграшну серію матчів проти «Дніпра», яка тривала 9 матчів поспіль і тепер на «зелено-білих» 2 та 7 квітня чекають ще дві поспіль домашніх гри проти «Чорноморці» та «Таврії».
Юрій Назаркевич
«Карпати» - «Дніпро» - 1:0
«Карпати»: Тлумак, Ощипко, Тарасенко, Тубіч, Федецький, Годвін, Ткачук (Мартинюк, 86), Худоб'як, Кожанов (Кополовець, 78), Зеньов (Гурулі, 72), Батіста.
«Дніпро»: Лаштувка, Денисов, Чеберячко, Русол, Ротань, Феррейра (Лобжанідзе, 46), Назаренко, Кравченко, Калиниченко, Коноплянка, Селезньов.
Гол: Худоб'як (25).
Попередження: Годвін (59), Кожанов (63).
Чесна гра: 7,500 - 7,500
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 433 | Додав: Roland | Теги: Ігор Худоб'як, Карпати, Дніпро, Руслан Ротань | Рейтинг: 0.0/0