Головна » 2010 » Лютий » 8 » Дрогба вбив надію
05:57
Дрогба вбив надію
челсі, арсенал, чемпіонат англії«Челсі» з рахунком 2:0 обіграв лондонський «Арсенал» у лондонському дербі. Два м'ячі на рахунку Дідьє Дрогба. Андрій Аршавін провів на полі весь матч, запам'яталися небезпечним ударом, а Юрій Жирков вийшов на заміну і заробив жовту картку.
Вишенькою на торті 25-го туру англійської прем'єр-ліги був недільний матч на «Стемфорд брідж» між лондонськими «Челсі» і «Арсеналом». Обидві команди підійшли до найважливішої зустрічі з відчутними втратами. «Каноніри» не могли розраховувати на Едуардо і Карлоса Велу. Тео Уолкотт повернувся до складу, з'явившись на поле з перших хвилин. Відновився Сол Кемпбелл, який почав гру на лавці запасних. Остаточно одужав і Абу Діабі, що вийшов у стартовому складі.
З поверненням з Кубка Африки Мікаеля Ессьєна і Джона Обі Мікела шансів зіграти у Юрія Жиркова стало менше. Втім Ессьєн повернувся з Анголи з травмою і грати поки не може. Жирков почав матч на лавці запасних.
«Арсенал» останнім часом не вражає, набравши у двох матчах лише одне очко з шести можливих - після нульової нічиєї з «Астон Віллою» було домашнє поразки від «Манчестер Юнайтед». Про перспективи боротьби за чемпіонство перед грою з «Челсі» говорили всі без втоми - відставання від «аристократів» становило шість очок, що в разі поразки перетворювалося на жахливі дев'ять.
Для продовження боротьби за золото «канонірів» будь-що-будь потрібні були три очки.
З перших хвилин матчу перевагу захопили гості. Втім, відбувалося це не тому, що «Арсенал» перегравав суперника, а тому, що так вирішив Карло Анчелотті, який обрав контратакуючих тактику. І «Челсі» вдався швидкий гол. Не можна сказати, що заслуга в голі виключно належить тактики, але напевно гол у першій 10-хвилинці входив в плани тренерського штабу господарів. Після навісу з кутового Джон Террі, приватне життя якого в Англії зараз не обговорює тільки лінивий, головою скинув м'яч на дальню штангу, де расторопнее всіх виявився Дідьє Дрогба, з півметра забивши м'яч у ворота.
Гол не зламав «Арсенал», продовжив помногу володіти м'ячем. Одним з найактивніших у гостей був Насрі, непогано виглядали Аршавін і Фабрегас. Саме за участю росіянина та іспанця біля воріт Петра Чеха виник самий небезпечний момент.
Прийнявши м'яч від Сеска, Андрій завдав найнебезпечніший удар - лише диво-реакція Чеха врятувала «Челсі».
«Аристократи» продовжили гнути свою тактику і добилися-таки свого. Піймавши суперника на контратаці, Лемпард перехопив м'яч, протягнув його метрів 30 і відпасував на Дрогба. Івуарієць на швидкості увірвався в штрафну, на замаху обіграв захисника і без шансів пробив у ближній кут.
Можна сказати, що дві настільки швидкі й чутливі пробоїни збентежили «гармашів». Метушня з м'ячем неподалік від штрафного Чеха продовжилася, причому так само безуспішно. А господарі були близькі до того, щоб остаточно зняти питання про результат матчу. Уолкотт як електричка промайнув по лівому флангу, але занадто переборщив зі швидкістю, не впоравшись в підсумку з обробкою м'яча. У кінцівці тайму боротьба перемістилася у центр поля - на перерву «Челсі» пішов, ведучи в рахунку два м'ячі.
Перші 15 хвилин другого тайму залишилися повністю за «синіми».
Перші 15 хвилин другого тайму залишилися повністю за «сини
«Аристократи» продовжили гнути свою тактику і добилися-таки свого. Піймавши суперника на контратаці
Дрогба, Баллак, Лемпард мали непогані моменти, але вирішального зусилля ніяк не вистачало. Стримавши натиск супротивника, «каноніри» перехопили ініціативу. Відмінний момент мав Насрі, але француза спільними зусиллями зупинили в самий останній момент. Венгер пішов на посилення атаки, замість Уолкотта випустивши Нікласа Бендтнера. І датчанин дійсно загострив дії «Арсеналу» в атаці, в одному з моментів заробивши небезпечний штрафний. Після удару Фабрегаса Чех якимось дивом побачив що вилетів з-за «стінки» м'яч і відвів загрозу.
Взагалі, гості виглядали цікавіше в другій половині другого тайму. За десять хвилин до фінального свистка на полі з'явився Жирков, що замінив в центральній зоні Баллака. Втім, нічим таким, що запам'ятовується Юрій не відзначився, хоча це, напевно, і не входило в його фунцкіі. Ну хіба що «таким, що запам'ятовується» можна назвати жовту картку, отриману за фол на Ебуе.
Рахунок в підсумку так і не змінився. «Челсі» виграв з рахунком 2:0, виборовши у МЮ перший рядок турнірної таблиці. «Арсенал» ж відстає від «синіх» уже на дев'ять очок, що практично означає прощання Венгера і компанії з чемпіонськими амбіціями.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 416 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, арсенал, челсі | Рейтинг: 0.0/0