Головна » 2011 » Березень » 25 » Дубль Ярмоленко і гол Білого принесли українцям перемогу над ісландцями
18:02
Дубль Ярмоленко і гол Білого принесли українцям перемогу над ісландцями
збірна України з футболу U-21, Андрій Ярмоленко, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНе так давно «Карпати» зустрічалися з ісландським «Рейк'явіком» в рамках Ліги Європи, а тепер шанс проекзаменувати своїх північних ровесників отримали футболісти молодіжної збірної України. Товариський матч, звичайно, не має на увазі серйозного вантажу відповідальності, але подивитися на поєдинок Ісландії і Україні було дуже цікаво. Як виявилося, країна з населенням в 300 тисяч осіб (для порівняння, в одному тільки Києві більше трьох мільйонів) зуміла підготувати вельми непогану команду.
Павло Яковенко не здивував, відразу випустивши на поле чи не найсильніший склад. Був відсутній лише Коноплянка, всі інші були на місці. Не дивно, що матч почався з атак збірної України, але швидких дивідендів вони не принесли - ісландці оборонялися спокійно, намагалися грати на контратаках, правда, в цьому не досягли успіху. Але в перші хвилини збірна Ісландії виглядала гідно, хоч і була змушена віддати ініціативу господарям.
Перший гол нечисленні глядачі побачили на 27-й хвилині - що додає з кожним місяцем Ярмоленко відгукнувся на передачу з правого флангу і потужним ударом не залишив шансів голкіперу ісландської збірної. Підбадьорені успіхом, українці провели кілька дуже перспективних атак, але до небезпечних ударів справа дійшла лише кілька разів - то грамотно діяли захисники суперника, то українських гравців підводила точність. У цілому, було видно, що українці відчували себе господарями становища, дозволяли собі легке ігрове піжонство, але до пори до часу підопічним Яковенка все сходило з рук, і голкіпер Бойко нудьгував без діла.
На перерву команди пішли за мінімальної переваги збірної Україні. З неба капав безперервний дрібний дощик, від чого поле стадіону «Динамо» стало трохи вязковатим. Дивно, що матч молодіжної команди зовсім не викликав інтересу київських глядачів - так, мокро, та, іноді налітав поривчастий вітер - але хіба цим можна пояснити порожні трибуни стадіону? Дві невеликі групи підтримки з усіх сил намагалися оживити обстановку, але їх голоси губилися в чаші напівпорожнього (та що гріха таїти - практично порожнього) стадіону.
Другий тайм розпочався для нашої збірної дуже райдужно. Спочатку Білий відмінним дальнім ударом змусив капітулювати голкіпера гостей, а через хвилину Ярмоленко оформив дубль, елегантно розібравшись з опонентами в чужій штрафній. Запахло справжнім розгромом, але Яковенко провів серію замін, ледь не стали фатальними. Спочатку гра вирівнялася, а на 70-й хвилині у ворота збірної України був призначений пенальті. Неясно, де саме побачив порушення правил арбітр після подачі кутового, але Йоханнессон спокійно розвів воротаря і м'яч по кутах. 3:1 - теж непоганий рахунок, але вже на 74-й хвилині Сігурдарссон скористався плутаниною в центрі оборони команди Яковенко і реалізував вихід один на один з Бойком.
Пропустити два голи за чотири хвилини від збірної Ісландії? Хм ... Невже все через замін? Але ж вийшли гравці не перший день у футболі, не повинні вони були допускати таких помилок. Все добре, що добре закінчується. В останні 15 хвилин збірна Україна взялася за розум, і м'ячі могли влетіти тільки в сітку воріт ісландців, на жаль, відмінно проявив себе голкіпер сіверян, що відбив кілька непростих ударів. Перемога 3:2, звичайно, приємна, але два пропущених на рівному місці голи змушують насторожитися.
Втім, не варто переоцінювати значення пропущених м'ячів у товариських матчах. Безліч замін, хвилинна розслабленість - будь ласка, виймайте. Павло Яковенко обов'язково зробить висновки і вживає заходів з тим, щоб подібні нервові кінцівки більше не повторювалися. З перемогою, збірна, з перемогою, вболівальники!

Україна (U-21) - Ісландія (U-21) - 3:2

Голи: Ярмоленко, 27, 54. Білий, 53. - Йоханнессон, 70 (з пенальті). Сігурдарссон, 75.
Україна (U-21): Бойко, Бутко (Федорчук), Селін, Ракицький (Путівцев), Степаненко (Гармаш), Ярмоленко (Лисенко), Кривцов, Голодюк (Прийма), Білий (Морозюк), Чеснаков (Віценець), Кравець ( Зозуля).
Ісландія (U-21): Бернссон, Валдімарссон, Ейолфссон (Сігурбйорнссон), Пальссон, Хельгассон (Лаксдал), Йоханессон, Стейндорссон (Гуннарссон), Відарссон (Маргейрссон), Сігурдарссон, Ормарссон (Сверіссон), Йоханнссон.
Попередження: Ярмоленко, 37, Гармаш, 69, Лисенко, 80.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 435 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, збірна України з футболу U-21, Футбол, футбольные новости, Новости, Андрій Ярмоленко, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0