Головна » 2010 » Лютий » 10 » Дубль Калініченко приносить перемогу
Вартекс, Євген Cелезнев, Дніпро, Максим Калініченко«Дніпро» - «Вартекс» - 3:1
9 лютого. Навчально-тренувальний збір. Белек.
Дніпро: Лаштувка Ян - Віталій Мандзюк, Андрій Русол, Холек Маріо (Лисицький Віталій, 46), Денисов Віталій - Феррейра Осмар (Назаренко Сергій, 46), Кравченко Сергій, Калініченко Максим, Коноплянка Євген - Євген Селезньов, Гоменюк Владимир.
Голи: 1:0 Калиниченко (17), 2:0 Калиниченко (32), 2:1? (47), 3:1 Cелезнев (87).
Черговим суперником «Дніпра» у відповідному до кінця другого зборі став хорватський клуб «Вартекс». Представники невеликого містечка Вараждіна не вражають у своєму чемпіонаті, займаючи після першої його частини більш ніж скромне 11-е місце.
І хід сьогоднішнього поєдинку наочно показав, що сили команд з різних полюсів таблиць хорватського й українського чемпіонатів абсолютні нерівні. На дніпрян фактично не справила жодного враження перших атакуюча акція суперника, коли форвард «Вартекс» не зумів скористатися помилкою Віталія Мандзюка. Вискочивши до воріт Яна Лаштувки, він не зумів уразити ціль. Вже після закінчення першого десятихвилинки підопічні Володимира Безсонова створили цілу розсип моментів, яка вже до свистка на перерву налічувала майже десяток. Один лише Володимир Гоменюк міг тричі відзначитися, проте на шляху м'яча після його ударів або вставав голкіпер «Вартекс», або форварда підводила точність. Цілком доречний момент був у Осмара Феррерйри, який буквально з 3-х метрів не зумів «пробити» стража воріт хорватів.
Довго таке, звичайно ж, продовжуватися не могло, і вже на 17-й хвилині рахунок був відкритий. Після подачі кутового у штрафному «Вартекс» послідувала ціла серія рикошетів, після чого в ситуації кращих всіх зорієнтувався Максим Калініченко, переправив м'яч у ворота. Потім Максимові знадобилося всього чверть години, щоб не тільки подвоїти рахунок, але й створити свій черговий шедевр. Черговий, тому що знову, як і в календарній грі з «Ворсклою», м'яч залетів у ворота суперника безпосередньо після подачі Максимом кутового удару! Що цікаво, у проміжку між голами півзахисник «Дніпра» втратив відмінний гольовий момент. Калиниченко замикав хорошу флангову подачу Коноплянки, але на висоті був і голкіпер.
На 37-й хвилині зірвався хет-трик Калиниченко. М'яч після його удару зі штрафного прийняла на себе поперечина. А за дві хвилини до цього не використав вихід сам на сам Євген Селезньов.
Таку значну перевагу, мабуть, зіграло злий жарт з дніпропетровцями. Вже в дебюті другого тайму розрив у рахунку скоротився до мінімуму. Швидка контратака хорватів завершилася прицільним ударом з лінії штрафної. Ян Лаштувка його відбив, але на добиванні першим був гравець «Вартекс». Проте, домогтися більшого суперник «Дніпра» був просто не в змозі. Тим більше, що у його воріт знову почали виникати гольові моменти. Удар Сергія Назаренка, з яким замість подачі зі штрафного відкинув м'яч Калініченко, прийшовся в захисника. Якихось сантиметрів не вистачило головному чинному особі матчу - звичайно ж, Максиму Калініченко, щоб уразити ціль зі штрафного. А на 69-й хвилині з кількох метрів не влучив у ворота головою Селезньов, якому асистував - правильно! - Калиниченко.
Але саме Євгену Селезньову судилося поставити крапку в матчі. Через пару хвилин після того, як захисник «Вартекс» виніс м'яч з лінії воріт після удару головою Мандзюка, Селезньову вдалося завершити гарну комбінацію чітким ударом з лінії штрафної.
На цьому програма другого збору «Дніпра» не вичерпана. Завтра, в 11:00 дніпряни зустрінуться з німецьким «Мюнхен-1860», після чого ввечері повернуться додому.
ФК «Дніпро»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 551 | Додав: Roland | Теги: Дніпро, Євген Cелезнев, Максим Калініченко, Вартекс | Рейтинг: 0.0/0