Головна » 2010 » Січень » 24 » Дубль "Рубіна" зі скандалом виграв Кубок Співдружності
17:00
Дубль "Рубіна" зі скандалом виграв Кубок Співдружності
Рубін, Актобе, Кубок СпівдружностіКазанський «Рубін» став переможцем «Кубка чемпіонів Співдружності Країн СНД і Балтії», розгромивши у фіналі турніру «Актобе». Головним героєм зустрічі став молодий нападник чемпіонів Росії Ігор Портнягин, що відправив у ворота команди з Казахстану два м'ячі.
Відзначимо, що прямо перед церемонією нагородження футболісти «Актобе», незадоволені суддівством Станіслава Сухини, обступили рефері щільним кільцем і почали його ображати. Дісталося представнику феміди і від казахстанських вболівальників, які його освистали з трибун.
«Рубін» став першим російським клубом з 2005 року, якому вдалося завоювати Кубок Співдружності.
Кубок Співдружності. Фінал. Москва.
«Актобе» (Казахстан) - «Рубін» (Росія) - 2:5
Голи: Ессомба, 12, Кенжісаріев, 49 - Портнягин, 4, 61 (з пенальті), жорстоко, 40, Яркин, 45, Котляров, 86.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 453 | Додав: Roland | Теги: актобе, рубін, кубок співдружності | Рейтинг: 0.0/0