Головна » 2012 » Грудень » 5 » Два голи зліпили з того, що було
09:39
Два голи зліпили з того, що було
Максим Коваль, Динамо Київ, Динамо Загреб, Ліга Чемпіонів, футбол, новини футболу, футбольні новини, футбольні рейтинги, футбольна статистикаПерші ж кадри трансляції матчу між двома "Динамо" вселили побоювання, що поєдинок може опинитися під загрозою, адже снігопад валив щосили. І справді: минуло 10 хвилин, як арбітр Станіслав Тодоров прийняв рішення відвести команди в підтрибунне приміщення - розмітка поля розчинилася під шаром снігу.
Через деякий час гра поновилася, але відчувалося, що київське "Динамо" не в своїй тарілці. Два рази поспіль допустив помилки Коваль, що тільки дивом не призвів до пропущеного гола. Нерви команді і уболівальникам заспокоїв Ярмоленко, який забив красивий гол у самому кінці першого тайму: удар зльоту прийняла на себе поперечина, але м'яч відскочив прямо в руки Келава, залетівши після цього у сітку. Так команда Михайличенка повела в рахунку.
Здавалося, що Коваль взяв себе в руки - другий тайм він провів практично безпомилково. Але коли спливали вже останні секунди компенсованого часу, воротар не в самій небезпечній ситуації навіщось кинувся навперейми вийшов на заміну Крстановічу, а хорват вже вміло впав, давши всі підстави арбітру вказати на "точку". Пробивати пенальті зголосився сам "потерпілий", і він був точний - 1:1.
Футболісти загребського "Динамо" раділи цій нічиїй так, немов вийшли в наступне коло. Їх зрозуміти можна: по-перше, набрані перші очки за два останні розіграшу ЛЧ, а по-друге - хай і не $ 10 000 як за перемогу, але якісь преміальні вони напевно тепер отримають ...

"Динамо З" - "Динамо" 1:1 (0:1)

Голи: Ярмоленко, 45 (0:1); Крстановіч, 94 (пенальті) (1:1)
"Динамо З": Келава; Віда; Врсалько; Шимуніч; Ібаньєс; Ковачич; Адема; Саммір; Брозовіч (Піваріч, 71); Чоп (Крстановіч, 60); Бечірай
"Динамо": Коваль М.; Тайво; Бетао; Вукоєвич, Михалик, Аруна (Богданов, 91); Гармаш; Велозу; Ярмоленко; Ідейє (Рубен, 76); Дуду (Мехмед, 83)
Попередження: Віда, 11; Брозовіч, 47; Крстановіч, 95 - Дуду, 65
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 291 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, футбольна статистика, Динамо Загреб, Футбол, Ліга чемпіонів, футбольні рейтинги, Максим Коваль, футбольні новини, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0